Weening en Achtkarspelen e.o. » Seraphina Weening (1907-1912)

Persoonlijke gegevens Seraphina Weening 


Gezin van Seraphina Weening

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Seraphina Weening?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Seraphina Weening

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Seraphina Weening

Betje Witjas
1850-1921
David Weening
1877-1936

Seraphina Weening
1907-1912


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 3 mei 1907 lag tussen 4,7 °C en 12,9 °C en was gemiddeld 8,9 °C. Er was 3,8 mm neerslag. Er was 6,0 uur zonneschijn (40%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1907: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,6 miljoen inwoners.
    • 21 februari » De veerboot SS Berlin breekt tijdens een storm in twee stukken op de pier van Hoek van Holland. 128 mensen komen om. Slechts zestien personen overleven de ramp.
    • 26 februari » Oprichting van de Bataafse Petroleum Maatschappij in Den Haag.
    • 16 april » Paus Pius X creëert zeven nieuwe kardinalen, onder wie de Belgische aartsbisschop van Mechelen Désiré-Joseph Mercier.
    • 24 april » Oprichting van de Egyptische voetbalclub Al-Ahly.
    • 19 mei » Oprichting van de Finse voetbalbond, de Suomen Palloliitto.
    • 23 september » Grote brand in woningcomplex aan de Marnixstraat te Amsterdam, 8 doden.
  • De temperatuur op 1 mei 1912 lag tussen 0,5 °C en 13,7 °C en was gemiddeld 7,3 °C. Er was 8,5 uur zonneschijn (57%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1912: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
    • 14 maart » Charles van Acker, Belgisch-Amerikaans autocoureur († 1998)
    • 30 maart » Frankrijk vormt een protectoraat over Marokko.
    • 14 april » Kort voor middernacht loopt de Titanic tijdens haar eerste reis op een ijsberg.
    • 16 april » Oprichting van de Kroatische voetbalclub RNK Split.
    • 26 mei » De Duitse voetbalbond verbiedt schoolvoetbal en de aanwezigheid van vrouwelijk publiek bij voetbalwedstrijden.
    • 16 juni » Rusland en Frankrijk sluiten een marineverdrag.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1902 » Alfred Kastler, Frans natuurkundige en Nobelprijswinnaar († 1984)
  • 1903 » Bing Crosby, Amerikaans zanger en acteur († 1977)
  • 1906 » Mary Astor, Amerikaans actrice († 1987)
  • 1906 » René Huyghe, Frans conservator, kunstpsycholoog en estheticus († 1997)
  • 1910 » Adriaan van Hees, Nederlands acteur en NSB'er († 1976)
  • 1914 » Asger Jorn, Deens schrijver en schilder († 1973)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Weening

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Weening.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Weening.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Weening (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Weening, "Weening en Achtkarspelen e.o.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-weening/I142049.php : benaderd 2 januari 2026), "Seraphina Weening (1907-1912)".