Weening en Achtkarspelen e.o. » Doede van den Berg (1918-1999)

Persoonlijke gegevens Doede van den Berg 


Gezin van Doede van den Berg

Hij is getrouwd met Iemptje Douwsma.

Zij zijn getrouwd op 17 juli 1943 te Kollumerland c.a., Friesland, Nederland, hij was toen 25 jaar oud.Bron 3

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Doede van den Berg?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Doede van den Berg

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Doede van den Berg

Doede van den Berg
1918-1999

1943

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. https://www.graftombe.nl/names/info/1982782/berg_van_der
  3. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 8 juli 1918 lag tussen 6,0 °C en 23,6 °C en was gemiddeld 17,0 °C. Er was 8,9 uur zonneschijn (54%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1918: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,6 miljoen inwoners.
    • 19 maart » Het Amerikaanse Congres stelt de tijdzones vast, en keurt de zomertijd goed.
    • 1 april » Oprichting van de Royal Air Force in het Verenigd Koninkrijk.
    • 14 juni » De Nederlandse regering besluit de Zuiderzeewerken te gaan uitvoeren.
    • 3 juli » Suze Groeneweg treedt als eerste vrouwelijke lid toe tot de Tweede Kamer.
    • 2 november » In Duitsland breekt een algehele opstand uit die bekend wordt als de Novemberrevolutie, met als hoogtepunt het afzetten van de Duitse keizer Wilhelm II en de vorming van een democratische republiek.
    • 1 december » IJsland wordt onafhankelijk van Denemarken
  • De temperatuur op 17 juli 1943 lag tussen 6,0 °C en 18,5 °C en was gemiddeld 14,3 °C. Er was 4,4 uur zonneschijn (27%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1943: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,1 miljoen inwoners.
    • 13 april » De nazi's treffen massagraven aan van duizenden Poolse officieren, vermoord door de NKVD in 1940, bij Katyn.
    • 21 april » Oprichting van de Franse voetbalclub FC Nantes.
    • 6 juni » Eerste transport van kinderen vanuit Kamp Vught naar Sobibór, waar zij een dag na aankomst worden vergast. Dit betrof kinderen in de leeftijdcategorie van 0 tot en met 3 jaar, een dag later gevolgd door een groep kinderen van 4 tot 16 jaar. Totaal aantal: ruim 1200 kinderen.
    • 2 juli » Slag om Koersk.
    • 10 juli » Begin van de geallieerde invasie op het Italiaanse eiland Sicilië.
    • 10 september » Duitse troepen bezetten Rome.
  • De temperatuur op 25 september 1999 lag tussen 12,6 °C en 21,3 °C en was gemiddeld 16,3 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 7,5 uur zonneschijn (62%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 3 augustus 1998 tot maandag 22 juli 2002 was er in Nederland het kabinet Kok II met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • In het jaar 1999: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,8 miljoen inwoners.
    • 23 februari » Een lawine treft het Oostenrijkse dorp Galtür met 31 doden tot gevolg.
    • 23 maart » NAVO-secretaris-generaal Javier Solana geeft opdracht tot luchtaanvallen op militaire doelen in ex-Joegoslavië wegens de crisis in Kosovo.
    • 23 juni » Benoeming van de Nederlander Hugo van Steekelenburg tot bisschop van Almenara in Brazilië.
    • 10 juli » Amerika wint het derde WK voetbal voor vrouwen door China in de finale na strafschoppen te verslaan.
    • 23 juli » Mohammed VI wordt koning van Marokko nadat zijn vader, koning Hassan II, diezelfde dag op 70-jarige leeftijd is overleden.
    • 1 november » Een 16-jarige jongen richt een bloedbad aan in de Duitse plaats Bad Reichenhall: 5 doden, waaronder de jongen zelf.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van den Berg


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Weening, "Weening en Achtkarspelen e.o.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-weening/I141511.php : benaderd 24 september 2026), "Doede van den Berg (1918-1999)".