Weening en Achtkarspelen e.o. » Baukje Haveman (1902-1992)

Persoonlijke gegevens Baukje Haveman 


Gezin van Baukje Haveman

Zij is getrouwd met Jacob Bron.

Zij zijn getrouwd op 20 mei 1920 te Smallingerland (Fr), zij was toen 18 jaar oud.Bron 3

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Baukje Haveman?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Baukje Haveman

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Baukje Haveman

Jacob Haveman
1875-1951
Loltje Faber
1880-1933

Baukje Haveman
1902-1992

1920

Jacob Bron
1897-1969


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Geboorteregister 1902, Smallingerland
  2. https://www.graftombe.nl/names/info/113389/haveman
  3. Huwelijksregister 1920, Smallingerland

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 22 januari 1902 lag tussen 7,3 °C en 8,9 °C en was gemiddeld 7,8 °C. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1902: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
    • 13 maart » Voor het eerst wordt een weg met asfalt bestreken, in Monte Carlo. Uitvinder van dat asfalt is de Zwitserse dokter Ernest Guglielminetti.
    • 8 mei » Op Martinique barst een vulkaan uit. Gloeiend hete lava stroomt over de hellingen van de Mont Pelée naar beneden. Ten gevolge van die uitbarsting verliezen vele mensen het leven en wordt de voornaamste stad op het eiland, Saint Pierre, verwoest.
    • 20 mei » Cuba wordt onafhankelijk van de Verenigde Staten.
    • 31 oktober » Voltooiing van de eerste telegraafkabel door de Stille Oceaan.
    • 15 november » In Brussel pleegt de Italiaanse anarchist Gennaro Rubino een mislukte aanslag op koning Leopold II.
    • 14 december » Eerste telegraafkabel gelegd onder de Stille Oceaan.
  • De temperatuur op 20 mei 1920 lag tussen 6,4 °C en 15,9 °C en was gemiddeld 11,2 °C. Er was 6,8 mm neerslag. Er was 0,1 uur zonneschijn (1%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1920: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,8 miljoen inwoners.
    • 26 maart » This side of paradise, het eerste boek van F. Scott Fitzgerald, verschijnt.
    • 31 mei » Ajax-voetballer Jan de Natris leidt tijdens de Olympische Spelen in Antwerpen de 'Opstand aan de Schelde' in. Uit protest tegen de privileges van de officials en de huisvesting worden grammofoonplaten in de Schelde gegooid. Later trekken de spelers naar de binnenstad van Antwerpen voor een drinkgelag.
    • 3 juni » Als uitvloeisel van het Verdrag van Versailles wordt in Duitsland de dienstplicht afgeschaft.
    • 29 juni » Bij Den Oever wordt de eerste bak zand in zee gestort voor de Amsteldiepdijk naar Wieringen. Dit kan gezien worden als voorbereiding voor de Afsluitdijk.
    • 10 augustus » Vrede van Sèvres, vredesverdrag tussen de Geallieerden en het Ottomaanse Rijk.
    • 31 augustus » De eerste steen wordt gelegd voor een nieuwe cacao- en chocoladefabriek van Ringers in Alkmaar.
  • De temperatuur op 9 augustus 1992 lag tussen 18,4 °C en 30,8 °C en was gemiddeld 25,0 °C. Er was 6,5 mm neerslag gedurende 0,9 uur. Er was 13,2 uur zonneschijn (87%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1992: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,1 miljoen inwoners.
    • 21 maart » VN Veiligheidsraad resolutie 743 wordt aangenomen waarmee de vredesmacht UNPROFOR in het leven wordt geroepen.
    • 6 mei » Ontslag van Hubertus Ernst als bisschop van Breda in Nederland.
    • 13 juli » Yitzchak Rabin wordt premier van Israël.
    • 23 juli » Abchazië verklaart zich onafhankelijk van Georgië.
    • 13 augustus » Eerste dag van de linkshandigen wordt gevierd.
    • 31 december » Een uitslaande brand verwoest een bibliotheek aan de Martinus Nijhofflaan in Delft. De schade wordt geschat op 2,5 miljoen gulden.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Haveman

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Haveman.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Haveman.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Haveman (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Weening, "Weening en Achtkarspelen e.o.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-weening/I140621.php : benaderd 8 februari 2026), "Baukje Haveman (1902-1992)".