Weening en Achtkarspelen e.o. » Iebeltje Wilpstra (1904-)

Persoonlijke gegevens Iebeltje Wilpstra 


Gezin van Iebeltje Wilpstra

Zij is getrouwd met Watze Visser.

Zij zijn getrouwd op 24 mei 1930 te Zuidhorn (Gr), zij was toen 25 jaar oud.Bron 2

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Iebeltje Wilpstra?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Iebeltje Wilpstra

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Iebeltje Wilpstra

Bote Wilpstra
1878-1975

Iebeltje Wilpstra
1904-????

1930

Watze Visser
1904-????


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Geboorteregister Grootegast 1904
  2. Huwelijksregister Zuidhorn 1930

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 3 december 1904 lag tussen 4,8 °C en 7,9 °C en was gemiddeld 6,4 °C. Er was 0,8 uur zonneschijn (10%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1904: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,4 miljoen inwoners.
    • 12 februari » Eerste editie van de Deense sensatiekrant Ekstra Bladet.
    • 14 maart » Isabella Richaards, Surinaams politica († 1985)
    • 12 april » De Franse gebroeders Dufaux beproeven met succes het prototype van de helikopter.
    • 1 mei » België en Frankrijk spelen beide de eerste voetbalinterland uit hun geschiedenis en spelen in Brussel met 3-3 gelijk.
    • 29 juni » In Drenthe worden twee prehistorische veenlijken gevonden: het paar van Weerdinge.
    • 5 november » De Engelse atleet Alfred Shrubb vestigt het werelduurrecord atletiek in Glasgow: in één uur tijd loopt hij 18742 m.
  • De temperatuur op 24 mei 1930 lag tussen 8,7 °C en 20,4 °C en was gemiddeld 13,7 °C. Er was 7,5 mm neerslag gedurende 1,8 uur. Er was 2,5 uur zonneschijn (16%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1930: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,8 miljoen inwoners.
    • 10 februari » Bij het eerste zelfstandige wereldkampioenschap ijshockey prolongeert Canada de wereldtitel door Duitsland in de finale in Berlijn met 6-1 te verslaan.
    • 24 augustus » De IJzertoren, langs de Belgische rivier de IJzer, wordt ingewijd.
    • 28 september » Oprichting van de Portugese voetbalclub CD Trofense.
    • 2 november » Haile Selassie wordt tot keizer van Ethiopië gekroond.
    • 4 december » Het Vaticaan keurt periodieke onthouding goed als methode voor anticonceptie.
    • 16 december » Oprichting hockeyclub MEP uit Boxtel.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Wilpstra

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Wilpstra.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Wilpstra.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Wilpstra (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Weening, "Weening en Achtkarspelen e.o.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-weening/I139363.php : benaderd 25 december 2025), "Iebeltje Wilpstra (1904-)".