Weening en Achtkarspelen e.o. » Gepke Bijlsma (1914-)

Persoonlijke gegevens Gepke Bijlsma 


Gezin van Gepke Bijlsma

Zij is getrouwd met Harm Hazekamp.

Zij zijn getrouwd op 11 juli 1945 te Utingeradeel, Friesland, Nederland, zij was toen 30 jaar oud.Bron 2

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gepke Bijlsma?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Gepke Bijlsma

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Gepke Bijlsma

Gepke Smeding
1878-1917

Gepke Bijlsma
1914-????

1945

Harm Hazekamp
1915-????


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Geboorteregister 1914, Idaarderadeel
  2. Huwelijksregister 1945, Utingeradeel

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 1 oktober 1914 lag tussen 7,1 °C en 16,2 °C en was gemiddeld 11,9 °C. Er was 8,6 uur zonneschijn (74%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1914: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,2 miljoen inwoners.
    • 14 januari » Introductie van de lopende band door Henry Ford.
    • 14 maart » Abdias do Nascimento, Braziliaans politicus († 2011)
    • 28 maart » Benoeming van Laurentius Schrijnen tot bisschop van Roermond in Nederland.
    • 7 april » De 'Vereeniging tot stichting en exploitatie van vakantie-oorden in Nederland "Zomers Buiten"' wordt opgericht in Amsterdam.
    • 30 juli » Mobilisatie Rusland
    • 31 oktober » Begin zware beschietingen rondom het Belgische dorp Wijtschate.
  • De temperatuur op 11 juli 1945 lag tussen 13,4 °C en 19,5 °C en was gemiddeld 16,3 °C. Er was 3,0 uur zonneschijn (18%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • Van 23 februari 1945 tot 24 juni 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy III met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1945: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,2 miljoen inwoners.
    • 30 januari » In de Oostzee wordt het schip de Wilhelm Gustloff getorpedeerd. Van de naar schatting vijf- tot zevenduizend opvarenden aan boord overleven slechts 1239 personen de ramp. De ondergang van de Wilhelm Gustloff is de grootste scheepsramp uit de geschiedenis.
    • 3 februari » Begin van de Slag om Manilla, die tot 3 maart zal duren en waarin 12.000 Japanse soldaten sneuvelen. Een groot aantal Filipijnse burgers komt om.
    • 20 april » Nijkerk wordt bevrijd. Het Canadese leger staakt haar opmars richting West-Nederland voor de Grebbelinie.
    • 11 juni » De laatste Duitse troepen op Schiermonnikoog worden afgevoerd.
    • 29 oktober » Bisschopswijding van de Nederlander Martin Lucas, apostolisch delegaat in Zuid-Afrika, door kardinaal Pietro Fumasoni Biondi.
    • 31 oktober » Peru wordt een lidstaat van de Verenigde Naties


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Bijlsma

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Bijlsma.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Bijlsma.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Bijlsma (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Weening, "Weening en Achtkarspelen e.o.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-weening/I139144.php : benaderd 4 oktober 2026), "Gepke Bijlsma (1914-)".