Weening en Achtkarspelen e.o. » Geziena Copinga (1912-1998)

Persoonlijke gegevens Geziena Copinga 


Gezin van Geziena Copinga

Zij is getrouwd met Hendrik van der Wijk.

Zij zijn getrouwd op 7 april 1945 te Marum (Gr), zij was toen 33 jaar oud.Bron 3

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Geziena Copinga?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Geziena Copinga

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Geziena Copinga

Aaltje Smit
1845-1926

Geziena Copinga
1912-1998

1945

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Geboorteregister Grootegast 1912
  2. https://www.graftombe.nl/names/info/1984103/copinga
  3. (Niet openbaar)

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 9 maart 1912 lag tussen 3,8 °C en 12,2 °C en was gemiddeld 7,7 °C. Er was 0,2 mm neerslag. Er was 8,2 uur zonneschijn (72%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1912: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
    • 15 februari » In Amsterdam wordt de Stichting Bouwfonds Handwerkers Vriendenkring opgericht om joodse Amsterdammers betere huisvesting te kunnen bieden.
    • 14 maart » Charles van Acker, Belgisch-Amerikaans autocoureur († 1998)
    • 6 april » De Duitse zwemmer Kurt Bretting verbetert in Brussel het wereldrecord op de 100 meter vrije slag tot 1.02,4. Het oude record (1.02,8) stond sinds 15 april 1910 op naam van de Amerikaan Charles Daniels.
    • 15 april » Het passagiersschip Titanic zinkt op haar eerste overtocht; ongeveer 1500 mensen komen bij die ramp om.
    • 1 oktober » Oprichting van de Paraguayaanse voetbalclub Cerro Porteño.
    • 3 december » Einde van de eerste Balkanoorlog.
  • De temperatuur op 7 april 1945 lag tussen 3,4 °C en 12,8 °C en was gemiddeld 7,9 °C. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • Van 23 februari 1945 tot 24 juni 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy III met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1945: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,2 miljoen inwoners.
    • 30 januari » In de Oostzee wordt het schip de Wilhelm Gustloff getorpedeerd. Van de naar schatting vijf- tot zevenduizend opvarenden aan boord overleven slechts 1239 personen de ramp. De ondergang van de Wilhelm Gustloff is de grootste scheepsramp uit de geschiedenis.
    • 19 februari » Tweede Wereldoorlog: Slag om Iwo Jima - ongeveer 30.000 Amerikaanse mariniers landen bij Iwo Jima.
    • 16 maart » De Slag om Iwo Jima eindigt.
    • 15 augustus » Ontstaan van de Republiek Korea na de capitulatie van Japan in de Tweede Wereldoorlog.
    • 2 september » Tweede Wereldoorlog: het officiële einde van de oorlog met de overgave van Japan.
    • 30 september » De Finse atleet Viljo Heino verbetert in Turku het werelduurrecord atletiek: in één uur tijd loopt hij 19.339 meter.
  • De temperatuur op 23 juni 1998 lag tussen 13,7 °C en 18,8 °C en was gemiddeld 15,6 °C. Er was 2,0 mm neerslag gedurende 3,5 uur. Er was 0,2 uur zonneschijn (1%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • Van maandag 3 augustus 1998 tot maandag 22 juli 2002 was er in Nederland het kabinet Kok II met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • In het jaar 1998: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,7 miljoen inwoners.
    • 4 februari » Bill Gates wordt bij een bezoek aan Brussel met een taart besmeurd.
    • 14 februari » Het Mexicaans voetbalelftal wint de vierde editie van de CONCACAF Gold Cup door in de finale de Verenigde Staten met 1-0 te verslaan.
    • 22 april » Het vierde attractiepark genaamde Disney's Animal Kingdom wordt binnen het Walt Disney World Resort geopend.
    • 13 juni » Emeritaat van Johannes ter Schure als bisschop van Bisdom 's-Hertogenbosch en benoeming van Antoon Hurkmans tot zijn opvolger.
    • 2 september » De Swissair vlucht 111 van New York naar Genève stort neer nabij Peggy's Cove in Nova Scotia. Alle 229 inzittenden komen om.
    • 21 september » Hester van Nierop wordt vermoord en verkracht aangetroffen in een hotelkamer in Ciudad Juárez in het noorden van Mexico. Zij is een van de vele slachtoffers van de femicide in Ciudad Juárez.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1910 » Bruno de Winter, Belgisch journalist († 1955)
  • 1910 » Ed. Hoornik, Nederlands dichter († 1970)
  • 1910 » Raymond Henri Pos, Surinaams jurist en diplomaat († 1964)
  • 1910 » Samuel Barber, Amerikaans componist († 1981)
  • 1911 » Michiel Antonius Berkers, Nederland rooms-katholiek geestelijke († 1983)
  • 1913 » Gerda Brautigam, Nederlands journaliste en politica († 1982)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Copinga

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Copinga.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Copinga.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Copinga (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Weening, "Weening en Achtkarspelen e.o.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-weening/I138621.php : benaderd 28 september 2026), "Geziena Copinga (1912-1998)".