Weening en Achtkarspelen e.o. » Lydia Ropke (1905-1972)

Persoonlijke gegevens Lydia Ropke 


Gezin van Lydia Ropke

Zij is getrouwd met Hessel Boersma.

Zij zijn getrouwd in het jaar 1927, zij was toen 21 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Lydia Ropke?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. https://nl.findagrave.com/memorial/21311363/lydia-boersma

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 13 april 1905 lag tussen 1,7 °C en 15,8 °C en was gemiddeld 8,5 °C. Er was 6,5 uur zonneschijn (47%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1905: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
    • 20 februari » Slag bij Mukden, een beslissende, grote veldslag in de Russisch-Japanse Oorlog, in Mantsjoerije.
    • 22 april » Oprichting Vereniging tot behoud van Natuurmonumenten in Amsterdam. Het initiatief daartoe werd genomen door Jac. P. Thijsse.
    • 30 april » Het Nederlands voetbalelftal speelt zijn eerste officiële interland. België was de tegenstander. Na negentig minuten was de stand 1-1; Nederland won uiteindelijk met 4-1.
    • 27 juni » Er breekt muiterij uit op het Russische oorlogsschip Potemkin.
    • 19 september » Oprichting van IK Start (Noors: Idrettsklubben Start), een Noorse voetbalvereniging uit Kristiansand.
    • 20 oktober » Oprichting van de Turkse voetbalclub Galatasaray SK.
  • De temperatuur op 10 april 1972 lag tussen 3,6 °C en 10,1 °C en was gemiddeld 6,6 °C. Er was 3,8 mm neerslag gedurende 3,9 uur. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet Biesheuvel I met als eerste minister Mr. B.W. Biesheuvel (ARP).
  • Van donderdag 20 juli 1972 tot vrijdag 11 mei 1973 was er in Nederland het kabinet Biesheuvel II met als eerste minister Mr. B.W. Biesheuvel (ARP).
  • In het jaar 1972: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 13,3 miljoen inwoners.
    • 26 maart » Walter Planckaert wint de zevende editie van Nederlands enige wielerklassieker, de Amstel Gold Race.
    • 19 mei » Ajax wint met 12-1 van Vitesse, wat de grootste zege ooit is in de Eredivisie.
    • 29 mei » De wereldleiders Nixon en Brezjnev ondertekenen in Moskou het eerste SALT-verdrag.
    • 7 juli » De Nederlandse regering besluit niet langer het gebruik van softdrugs te vervolgen.
    • 4 augustus » Een groep topschaatsers richtte in Stockholm, Zweden, de 'International Speed Skating League' op, de eerste commerciële schaatsbond ter wereld.
    • 5 september » Palestijnse terroristen overvallen het woonblok van de Israëlische sportploeg in het Olympisch dorp in München.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Ropke

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Ropke.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Ropke.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Ropke (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Weening, "Weening en Achtkarspelen e.o.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-weening/I137356.php : benaderd 12 oktober 2026), "Lydia Ropke (1905-1972)".