De temperatuur op 20 juli 1905 lag tussen 8,4 °C en 22,4 °C en was gemiddeld 15,8 °C. Er was 11,1 uur zonneschijn (69%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
15 januari » Bij Loen, Noorwegen veroorzaakt een in een meer gestort rotsblok een tsunami. Er vallen 61 doden.
4 maart » Theodore Roosevelt wordt her-beëdigd als 26e president van de Verenigde Staten
10 maart » Chelsea FC wordt opgericht door Gus Mears.
3 mei » Oprichting van de Duitse voetbalclub DSC Arminia Bielefeld.
14 september » In Amsterdam wordt de Albert Cuypstraat aangewezen als 'ventstraat'.
26 september » De speciale relativiteitstheorie van Albert Einstein wordt gepubliceerd in het tijdschrift Annalen der Physik.
Dag van overlijden 14 maart 1986
De temperatuur op 14 maart 1986 lag tussen -1,2 °C en 6,7 °C en was gemiddeld 2,4 °C. Er was 0,8 uur zonneschijn (7%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Hans Weening, "Weening en Achtkarspelen e.o.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-weening/I136262.php : benaderd 25 december 2025), "Tecla Catharina Deden (1905-1986)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.