1 januari » Queens en Staten Island gaan samen met New York.
18 april » Oprichting van de Nederlandse Adelsvereniging (NAV).
3 mei » Oprichting van de Hongaarse voetbalclub Ferencvárosi TC.
10 augustus » In Stavanger wordt de Noorse voetbalclub Viking FK opgericht.
29 november » Oprichting van de Spaanse voetbalclub FC Barcelona.
16 december » Engelse immigranten richten de Italiaanse voetbalclub AC Milan op.
Dag van overlijden 2 mei 1979
De temperatuur op 2 mei 1979 lag tussen 0,1 °C en 7,6 °C en was gemiddeld 3,5 °C. Er was 20,4 mm neerslag gedurende 8,8 uur. Er was 1,6 uur zonneschijn (11%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
Van maandag 19 december 1977 tot vrijdag 11 september 1981 was er in Nederland het kabinet Van Agt I met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA/KVP).
28 maart » Kees Kist, John Metgod en Jan Peters scoren in Eindhoven voor het Nederlands voetbalelftal in de EK-kwalificatiewedstrijd tegen Zwitserland.
22 mei » In een herhaling van de WK-finale van 1978 blijven Nederland en Argentinië in Bern steken op een 0-0 gelijkspel. De Zuid-Amerikanen winnen het oefenduel na het nemen van strafschoppen (8-7). Jan Peters van AZ'67 en Jan Peters van Feyenoord missen allebei een penalty. Ajacied Simon Tahamata maakt zijn debuut voor Oranje.
23 mei » Verkiezing van Karl Carstens tot vijfde bondspresident van West-Duitsland.
13 september » Venda wordt door Zuid-Afrika onafhankelijk verklaard.
25 september » Oprichting van de Poolse voetbalclub RKS Radomsko.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Hans Weening, "Weening en Achtkarspelen e.o.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-weening/I136119.php : benaderd 27 september 2026), "Broer Wybenga (1899-1979)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.