Weening en Achtkarspelen e.o. » Pieter Bijker (1905-)

Persoonlijke gegevens Pieter Bijker 


Gezin van Pieter Bijker

Hij is getrouwd met Johanna Mathieu.

Zij zijn getrouwd op 18 februari 1931 te Hilversum (NH), hij was toen 25 jaar oud.Bron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Pieter Bijker?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Pieter Bijker

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Pieter Bijker

Wiebe Bijker
1873-1947
Sijke Hofman
1875-1954

Pieter Bijker
1905-????

1931

Johanna Mathieu
± 1911-????


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 29 oktober 1905 lag tussen 5,2 °C en 9,9 °C en was gemiddeld 8,1 °C. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1905: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
    • 2 januari » Russische troepen in Port Arthur capituleren voor de Japanse eenheden. De overgave vindt plaats zonder instemming van het Russische oppercommando.
    • 28 maart » Cornelius Ehret vraagt octrooi aan op de fax.
    • 7 juni » De unie tussen Noorwegen en Zweden wordt beëindigd. Oscar II van Zweden verklaart dat het voor hem niet mogelijk is om een regering tot stand te brengen, hetgeen zijn koningschap doet eindigen. Noorwegen is vanaf nu een zelfstandig koninkrijk.
    • 14 september » In Amsterdam wordt de Albert Cuypstraat aangewezen als 'ventstraat'.
    • 19 september » Oprichting van IK Start (Noors: Idrettsklubben Start), een Noorse voetbalvereniging uit Kristiansand.
    • 16 oktober » Oprichting van de Zwitserse voetbalclub FC Chiasso.
  • De temperatuur op 18 februari 1931 lag tussen -1,8 °C en 0,8 °C en was gemiddeld 0,4 °C. Er was 4,1 mm neerslag gedurende 4,7 uur. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1931: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,9 miljoen inwoners.
    • 1 maart » Japan installeert ex-keizer Puyi van China als staatshoofd van de marionettenstaat Mantsjoekwo.
    • 5 maart » Daniel Salamanca Urey wordt president van Bolivia.
    • 5 maart » Sir Oswald Mosley richt in Londen een fascistische partij op; de latere British Union of Fascists.
    • 14 maart » Norberto Conde, Argentijns voetballer († 2014)
    • 14 april » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Granada CF.
    • 13 mei » Verkiezing van Paul Doumer tot president van Frankrijk.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Bijker

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Bijker.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Bijker.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Bijker (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Weening, "Weening en Achtkarspelen e.o.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-weening/I135881.php : benaderd 27 september 2026), "Pieter Bijker (1905-)".