Weening en Achtkarspelen e.o. » Ruby May Bennion (1920-1993)

Persoonlijke gegevens Ruby May Bennion 


Gezin van Ruby May Bennion

Zij is getrouwd met Joseph Bierman.

Zij zijn getrouwd in het jaar 1938, zij was toen 17 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Ruby May Bennion?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. https://nl.findagrave.com/memorial/187205605/ruby-may-bierman

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 19 mei 1920 lag tussen 8,1 °C en 15,3 °C en was gemiddeld 11,5 °C. Er was 4,1 uur zonneschijn (26%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1920: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,8 miljoen inwoners.
    • 4 februari » Duitsland ontruimt het Hultschiner landje
    • 3 juni » Als uitvloeisel van het Verdrag van Versailles wordt in Duitsland de dienstplicht afgeschaft.
    • 26 juli » Frankrijk trekt de hoofdstad van Syrië binnen om Feisal te verdrijven.
    • 8 september » Oprichting van het Italiaans Regentschap Carnaro.
    • 7 oktober » Het Ir. D.F. Woudagemaal te Lemmer wordt in gebruik genomen.
    • 10 oktober » Italië annexeert Zuid-Tirol.
  • De temperatuur op 8 september 1993 lag tussen 12,2 °C en 20,8 °C en was gemiddeld 16,1 °C. Er was 19,5 mm neerslag gedurende 4,7 uur. Er was 0,5 uur zonneschijn (4%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1993: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,2 miljoen inwoners.
    • 19 mei » Het aantal politieke moorden, verdwijningen en martelingen in Guatemala neemt volgens Amnesty International toe, ondanks tegenovergestelde beweringen van de burgerregering van president Jorge Serrano Elias.
    • 28 mei » Dr. Edmund Stoiber wordt minister-president van Beieren.
    • 15 september » De Veiligheidsraad van de Verenigde Naties treft de Angolese guerrillabeweging UNITA met sancties, maar op verzoek van secretaris-generaal Boutros Boutros-Ghali treden ze nog niet meteen in werking.
    • 31 oktober » Oskar Lafontaine treedt af als president van de Bondsraad.
    • 29 november » Totale maansverduistering. De verduistering heeft een grootte van 1.09 in de kernschaduw. De eclips begint om 04:28 uur en staat bij het maximum, om 07:27 uur, op een hoogte van circa 7° (in Utrecht). De eclips eindigt om 10:26 uur.
    • 11 december » De christendemocraat Eduardo Frei wint de Chileense presidentsverkiezingen. Hij verslaat zijn rechtse rivaal Arturo Alessandri met 58 tegen 42 procent van de stemmen.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Bennion

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Bennion.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Bennion.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Bennion (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Weening, "Weening en Achtkarspelen e.o.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-weening/I135144.php : benaderd 8 februari 2026), "Ruby May Bennion (1920-1993)".