De temperatuur op 25 oktober 1917 lag tussen 4,5 °C en 10,9 °C en was gemiddeld 8,6 °C. Er was 8,1 mm neerslag. Er was 2,5 uur zonneschijn (25%). De gemiddelde windsnelheid was 6 Bft (krachtige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
9 april » Canadezen veroveren Vimy Ridge tijdens een offensief bij Arras.
20 april » Benoeming van Eugenio Pacelli tot nuntius in Beieren.
22 november » In Amsterdam wordt de amateurvoetbalclub VV Sloterdijk opgericht.
12 december » Het algemeen kiesrecht voor mannen werd in Nederland ingevoerd.
15 december » Wapenstilstand aan het oostfront, de onderhandelingen lopen uit op de Vrede van Brest-Litovsk.
26 december » De Slag om Jeruzalem is afgelopen. De Eerste Wereldoorlog in en rond Jeruzalem is afgelopen. De Britten winnen de slag.
Trouwdag 24 februari 1940
De temperatuur op 24 februari 1940 lag tussen 1,2 °C en 8,2 °C en was gemiddeld 5,2 °C. Er was 1,9 mm neerslag gedurende 2,3 uur. Er was 3,1 uur zonneschijn (30%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
23 april » Herman Anthony vraagt octrooi aan op de lekvrije batterij
11 mei » De Duitse invallers bereiken het Albertkanaal.
17 mei » Tweede Wereldoorlog: Na het bombardement op Middelburg wordt de strijd in Zeeland opgegeven, drie dagen nadat Nederland capituleerde.
25 mei » De Slag om Duinkerken begint.
29 juni » WO II: Anjerdag, Nederlanders geven in groten getale uiting aan hun onvrede over de Duitse bezetting.
28 oktober » Tweede Wereldoorlog: Invasie van Griekenland door Italië.
Dag van overlijden 8 december 1992
De temperatuur op 8 december 1992 lag tussen 2,9 °C en 5,6 °C en was gemiddeld 4,4 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
7 april » De federale Joegoslavische luchtmacht komt voor het eerst in actie tijdens de zich snel uitbreidende burgeroorlog in Bosnië-Herzegovina.
28 april » De voorzitter van de nieuwe regeringsraad van Afghanistan, Sibghatullah Mojaddidi, komt met een groot konvooi aan in de hoofdstad Kabul. De onderlinge gevechten tussen de verschillende islamitische verzetsgroepen zijn geluwd.
19 juli » Pogingen van radicale hindoes een tempel te bouwen op de plaats van een zestiende-eeuwse moskee bij Ayodhya in het noorden van India leiden opnieuw tot ongeregeldheden tussen moslims en hindoes.
24 juli » Nederlandse vliegtuigbouwer Fokker wordt overgenomen door het Duitse DASA.
3 augustus » De Nederlandse atlete Ellen van Langen wint goud op de 800m op de Olympische Spelen in Barcelona.
16 december » Veiligheidstroepen in Colombia doden vijftien guerrillastrijders in gevechten met de linkse verzetsbewegingen ELN en FARC. De confrontaties volgen op een golf van bomaanslagen, waarbij tientallen gewonden vielen.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Hans Weening, "Weening en Achtkarspelen e.o.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-weening/I135054.php : benaderd 27 september 2026), "Eelkje van Kammen (1917-1992)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.