Weening en Achtkarspelen e.o. » Hendrik Cornelis Jacobus van Nierop (1905-)

Persoonlijke gegevens Hendrik Cornelis Jacobus van Nierop 


Gezin van Hendrik Cornelis Jacobus van Nierop

(1) Hij is getrouwd met Johanna Paulina ten Cate.

Zij zijn getrouwd op 6 juni 1932 te 's-Gravenzande (ZH), hij was toen 27 jaar oud.Bron 1


(2) Hij is getrouwd met Adriana Johanna Magielsen.

Zij zijn getrouwd op 27 april 1938 te Rotterdam (ZH), hij was toen 33 jaar oud.Bron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hendrik Cornelis Jacobus van Nierop?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Hendrik Cornelis Jacobus van Nierop

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Hendrik Cornelis Jacobus van Nierop

Hendrik Cornelis Jacobus van Nierop
1905-????

(1) 1932
(2) 1938

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 10 februari 1905 lag tussen -0,2 °C en 8,3 °C en was gemiddeld 4,4 °C. Er was 0,1 uur zonneschijn (1%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1905: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
    • 25 januari » Begin van de Slag bij Sandepu in Mantsjoerije
    • 22 maart » Willem Einthoven neemt met zijn snaargalvanometer het eerste elektrocardiogram op.
    • 30 april » Het Nederlands voetbalelftal speelt zijn eerste officiële interland. België was de tegenstander. Na negentig minuten was de stand 1-1; Nederland won uiteindelijk met 4-1.
    • 24 augustus » Wielrenner Lucien Petit-Breton scherpt het zeven jaar oude werelduurrecord aan tot 41 kilometer en 110 meter.
    • 26 september » De speciale relativiteitstheorie van Albert Einstein wordt gepubliceerd in het tijdschrift Annalen der Physik.
    • 20 oktober » Oprichting van de Turkse voetbalclub Galatasaray SK.
  • De temperatuur op 27 april 1938 lag tussen 3,2 °C en 15,2 °C en was gemiddeld 9,9 °C. Er was 12,1 uur zonneschijn (83%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1938: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,6 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Het Belgisch Vakverbond, voorloper van het ABVV, wordt opgericht.
    • 13 maart » De nieuwe Oostenrijkse kanselier Arthur Seyss-Inquart proclameert de anschluss van Oostenrijk bij nazi-Duitsland waarna het de oostprovincie (Ostmark) van het Derde Rijk wordt genoemd.
    • 26 mei » Adolf Hitler legt in Wolfsburg de eerste steen voor de fabriek van de "Kraft durch Freude"-wagen, het huidige Volkswagen.
    • 26 mei » Eerste uitzending van de AVRO-quiz Hersengymnastiek.
    • 21 augustus » De Duitse atleet Karl Hein scherpt in Osnabrück het wereldrecord kogelslingeren aan tot 58,24 meter.
    • 31 december » De Amerikaan Rolla Neil Harger ontwikkelt de Drunkometer, een apparaat dat sporen van alcohol in adem kan detecteren.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1901 » Cor Kieboom, Nederlands voorzitter van Feyenoord († 1982)
  • 1902 » Walter Brattain, Amerikaans natuurkunde en Nobelprijswinnaar († 1987)
  • 1903 » Matthias Sindelar, Oostenrijks voetballer († 1939)
  • 1905 » William Henry Chick Webb, Amerikaanse Jazz Drummer en Bandleider († 1939)
  • 1906 » Erik Rhodes, Amerikaans acteur († 1990)
  • 1906 » Walraven van Hall, Nederlands bankier, verzetsstrijder († 1945)

Over de familienaam Van Nierop


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Weening, "Weening en Achtkarspelen e.o.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-weening/I134283.php : benaderd 17 oktober 2026), "Hendrik Cornelis Jacobus van Nierop (1905-)".