Weening en Achtkarspelen e.o. » Jan van der Tuin (1908-)

Persoonlijke gegevens Jan van der Tuin 


Gezin van Jan van der Tuin

Hij is getrouwd met Fokje de Roos.

Zij zijn getrouwd op 15 november 1935 te Smallingerland (Fr), hij was toen 27 jaar oud.Bron 2


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jan van der Tuin?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jan van der Tuin

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jan van der Tuin


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Geboorteregister 1908, Smallingerland
  2. Huwelijksregister 1935, Smallingerland

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 10 mei 1908 lag tussen 7,2 °C en 14,8 °C en was gemiddeld 11,4 °C. Er was 3,9 uur zonneschijn (25%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1908: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,7 miljoen inwoners.
    • 15 januari » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub AS Bari.
    • 27 januari » Ontdekking van de Jupitermaan Pasiphae door Philibert Jacques Melotte.
    • 7 februari » Op de rijksmarinewerf wordt de kiel gelegd van het pantserschip De Zeven Provinciën.
    • 1 april » Oprichting van de Argentijnse voetbalclub CA San Lorenzo de Almagro.
    • 12 juli » Noorwegen en Zweden spelen beide de allereerste officiële interland uit hun geschiedenis. Het onderlinge vriendschappelijke duel in Göteborg eindigt in een 11-3 overwinning voor Zweden.
    • 19 juli » Oprichting van Rotterdamse voetbalclub Feijenoord.
  • De temperatuur op 15 november 1935 lag tussen 1,5 °C en 10,0 °C en was gemiddeld 5,7 °C. Er was 7,1 uur zonneschijn (80%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1935: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,4 miljoen inwoners.
    • 3 maart » Willem Kloos ontvangt een eredoctoraat aan de Universiteit van Amsterdam.
    • 26 april » Het Nationaal Park De Hoge Veluwe wordt gesticht.
    • 12 juni » Bolivia en Paraguay komen een wapenstilstand overeen, waardoor de Chaco-oorlog wordt beëindigd.
    • 15 september » In Duitsland worden de Neurenberger wetten ingevoerd door de nazi's.
    • 31 oktober » Afschaffing van de vlag van Pruisen door de nazi's
    • 15 december » Max Euwe wordt wereldkampioen schaken.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1904 » Frieda Belinfante, Nederlands musicus en verzetsstrijdster († 1995)
  • 1907 » Daan van Dijk, Nederlands wielrenner († 1986)
  • 1913 » Kees Pellenaars, Nederlands wielrenner en ploegleider († 1988)
  • 1914 » John James, Brits autocoureur († 2002)
  • 1915 » Beyers Naudé, Zuid-Afrikaans blanke predikant en strijder tegen het apartheidsregime († 2004)
  • 1916 » Milton Babbitt, Amerikaans componist († 2011)

Over de familienaam Van der Tuin


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Weening, "Weening en Achtkarspelen e.o.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-weening/I133819.php : benaderd 24 september 2026), "Jan van der Tuin (1908-)".