Weening en Achtkarspelen e.o. » Minke van Leyen (1903-1982)

Persoonlijke gegevens Minke van Leyen 


Gezin van Minke van Leyen

Zij is getrouwd met Arjen Wybenga.

Zij zijn getrouwd op 17 mei 1924 te Dantumadeel, Friesland, Nederland, zij was toen 20 jaar oud.Bron 3

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Minke van Leyen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Minke van Leyen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Minke van Leyen


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Geboorteregister 1903, Dantumadeel
  2. https://www.graftombe.nl/names/info/197418/leijen_van
  3. Huwelijksregister 1924, Dantumadeel

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 18 mei 1903 lag tussen 4,1 °C en 11,9 °C en was gemiddeld 7,5 °C. Er was 3,9 uur zonneschijn (25%). Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1903: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,3 miljoen inwoners.
    • 18 januari » Guglielmo Marconi brengt een radioverbinding tot stand tussen de Verenigde Staten en Engeland. Het was een bericht in morse van president Theodore Roosevelt aan de Engelse koning Edward VII.
    • 3 mei » Oprichting van de Nederlandse voetbalclub Heracles Almelo
    • 1 juli » Vertrek van de eerste Ronde van Frankrijk.
    • 9 augustus » Kroning van Paus Pius X in Rome.
    • 7 oktober » Een Frans vissersschip uit Boulogne strandt bij Hoek van Holland, 13 doden.
    • 2 november » Andrew Carnegie ondertekent in New York de stichtingsakte van de Carnegie Stichting.
  • De temperatuur op 17 mei 1924 lag tussen 3,9 °C en 18,3 °C en was gemiddeld 12,0 °C. Er was 13,3 uur zonneschijn (84%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1924: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,2 miljoen inwoners.
    • 22 februari » Calvin Coolidge houdt als eerste president van de Verenigde Staten een radiotoespraak vanuit het Witte Huis.
    • 6 april » De fascisten behalen bij parlementsverkiezingen in Italië de absolute meerderheid
    • 6 september » Mislukte aanslag op de Italiaanse fascistenleider Mussolini.
    • 1 oktober » De Eerste vlucht KLM naar Nederlands-Indië vertrekt van Schiphol voor de eerste intercontinentale commerciële vlucht naar Batavia.
    • 30 oktober » Wereldspaardag is 30 oktober 1924 in het leven geroepen op het eerste internationale spaarbankcongres van de Wereldvereniging van Spaarbanken in Milaan, Italië. De dag is bedoeld om mensen wereldwijd bewust te maken van het belang van sparen.
    • 20 december » Adolf Hitler wordt vrijgelaten. Tijdens zijn gevangenschap heeft hij het eerste deel van Mein Kampf geschreven.
  • De temperatuur op 4 juni 1982 lag tussen 15,6 °C en 26,8 °C en was gemiddeld 21,3 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 4,5 uur zonneschijn (27%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van vrijdag 11 september 1981 tot zaterdag 29 mei 1982 was er in Nederland het kabinet Van Agt II met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA).
  • Van zaterdag 29 mei 1982 tot donderdag 4 november 1982 was er in Nederland het kabinet Van Agt III met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA).
  • Van donderdag 4 november 1982 tot maandag 14 juli 1986 was er in Nederland het kabinet Lubbers I met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1982: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,3 miljoen inwoners.
    • 10 maart » De Verenigde Staten starten een olie-embargo tegen Libië.
    • 25 mei » Het Nederlands voetbalelftal fungeert als sparringpartner van Engeland, dat zich wel heeft geplaatst voor het WK voetbal 1982. In Londen wint de thuisploeg met 2-0 door goals van Tony Woodcock en Paul Mariner. Bij Oranje zwaaien Jan Peters en Tscheu La Ling af als international. Ajax-verdediger Peter Boeve maakt zijn debuut.
    • 23 juli » De Internationale walviscommissie besluit om de commerciële vangst van walvissen te beëindigen per 1985-86
    • 16 augustus » In Utrecht wordt het nieuwe Stadion Galgenwaard geopend met een wedstrijd tegen Southampton. Leo van Veen neemt in dit duel afscheid en maakt transfervrij de overstap naar AFC Ajax.
    • 29 augustus » Bezoek van Paus Johannes Paulus II aan de Republiek San Marino en de Italiaanse stad Rimini.
    • 5 oktober » Koningin Beatrix overhandigt de sleutel aan de bewoner van de vijf miljoenste woning in Nederland.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Leyen


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Weening, "Weening en Achtkarspelen e.o.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-weening/I133524.php : benaderd 12 oktober 2026), "Minke van Leyen (1903-1982)".