Weening en Achtkarspelen e.o. » Sjoerdje Boomsma (1910-1961)

Persoonlijke gegevens Sjoerdje Boomsma 


Gezin van Sjoerdje Boomsma

Zij is getrouwd met Berend Booi.

Zij zijn getrouwd op 27 januari 1933 te Smallingerland (Fr), zij was toen 22 jaar oud.Bron 3

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Sjoerdje Boomsma?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Sjoerdje Boomsma

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Sjoerdje Boomsma

Siebe Boomsma
1837-1914
Jan Boomsma
1869-1945
Aukje de Roos
1872-1938

Sjoerdje Boomsma
1910-1961

1933

Berend Booi
1909-????


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Geboorteregister 1910, Smallingerland
  2. Overlijdensregister 1961, Smallingerland
  3. Huwelijksregister 1933, Smallingerland

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 19 juni 1910 lag tussen 7,9 °C en 20,7 °C en was gemiddeld 14,8 °C. Er was 11,4 uur zonneschijn (68%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1910: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,9 miljoen inwoners.
    • 23 januari » Het vissersschip MD 1 uit Middelharnis zinkt tijdens een storm, 13 doden.
    • 26 januari » De Seine treedt buiten haar oevers, waardoor de Parijse metro onder water loopt.
    • 15 mei » Oprichting van de Duitse sportclub FC St. Pauli uit Hamburg.
    • 24 juni » Japan valt Korea binnen.
    • 5 september » De natuurkundige Marie Curie slaagt erin in haar laboratorium in Parijs enkele grammen radium te verkrijgen.
    • 3 december » Demonstratie van de eerste neonlamp, door Georges Claude.
  • De temperatuur op 27 januari 1933 lag tussen -12,7 °C en -3,0 °C en was gemiddeld -8,6 °C. Er was 7,2 uur zonneschijn (82%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1933: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,2 miljoen inwoners.
    • 1 februari » Eerste toespraak van Hitler via de zenders van de Duitse omroep.
    • 24 maart » Via het 'Ermächtigungsgesetz' wordt Adolf Hitler dictator van Duitsland.
    • 15 juni » Oprichting van de Chileense voetbalclub Club Deportivo Social y Cultural Iberia, kortweg Iberia.
    • 18 juni » Opening van het Stade Félix Bollaert in Lens, Frankrijk.
    • 25 juni » Vrijgave van de Verklaring van Feiten door Jehova's getuigen in nazi-Duitsland.
    • 6 december » Een federale rechter in de Verenigde Staten beslist dat Ulysses van James Joyce niet aanstootgevend is.
  • De temperatuur op 26 november 1961 lag tussen -0,9 °C en 4,3 °C en was gemiddeld 2,0 °C. Er was 1,2 mm neerslag gedurende 2,5 uur. Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
  • In het jaar 1961: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,6 miljoen inwoners.
    • 12 januari » Oprichting van de Ecuadoraanse voetbalclub Club Atlético Green Cross uit Manta.
    • 25 januari » President John F. Kennedy geeft een persconferentie. Dit is de eerste keer dat een presidentiële persconferentie live wordt uitgezonden op de televisie.
    • 14 maart » Cor Lems, Nederlands voetballer
    • 11 september » Oprichting WWF in Zwitserland
    • 28 september » De Verenigde Arabische Republiek tussen Egypte en Syrië valt uit elkaar.
    • 8 december » Heroprichting van het Bisdom Antwerpen in België, dat eerder bestond van 1559 tot 1801. De naam van het Aartsbisdom Mechelen wordt gewijzigd in Mechelen-Brussel.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Boomsma

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Boomsma.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Boomsma.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Boomsma (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Weening, "Weening en Achtkarspelen e.o.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-weening/I133345.php : benaderd 12 oktober 2026), "Sjoerdje Boomsma (1910-1961)".