Weening en Achtkarspelen e.o. » Lambertus Ebbens (1899-????)

Persoonlijke gegevens Lambertus Ebbens 


Gezin van Lambertus Ebbens

Hij is getrouwd met Lutgertje Huiberts.

Zij zijn getrouwd op 26 maart 1932 te Leeuwarden (Fr), hij was toen 32 jaar oud.Bron 2

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Lambertus Ebbens?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Lambertus Ebbens

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Lambertus Ebbens

Otto Ebbens
1840-1904

Lambertus Ebbens
1899-????

1932

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Geboorteregister 1899, Leeuwarden
  2. Huwelijksregister 1932, Leeuwarden

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 12 december 1899 lag rond de -4,6 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 95%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1899: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Einde van de Spaanse overheersing in Cuba.
    • 17 januari » De Verenigde Staten annexeren Wake in de Stille Oceaan.
    • 14 maart » Terugkeer van de Belgica, het expeditieschip waarmee Adrien de Gerlache het Zuidpoolgebied verkende.
    • 2 april » Priesterwijding van Eugenio Pacelli in Rome door aartsbisschop Francesco di Paola Cassetta.
    • 9 april » Cercle Sportif Brugeois (Cercle Brugge) wordt opgericht binnen de muren van de school van de broeders Xaverianen.
    • 18 april » Oprichting van de Nederlandse Adelsvereniging (NAV).
  • De temperatuur op 26 maart 1932 lag tussen -1,3 °C en 12,4 °C en was gemiddeld 5,6 °C. Er was 9,9 uur zonneschijn (79%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1932: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,1 miljoen inwoners.
    • 5 februari » Benoeming van Guillaume Lemmens tot bisschop-coadjutor met recht van opvolging van Roermond in Nederland.
    • 19 maart » Bisschopswijding van Guillaume Lemmens, bisschop-coadjutor van Roermond in Nederland, door aartsbisschop Joannes Jansen van Utrecht.
    • 10 mei » Het Wilhelmus wordt het Nederlandse volkslied.
    • 2 augustus » Het positron, het antideeltje van het elektron, wordt ontdekt door Carl Anderson.
    • 3 oktober » Irak wordt onafhankelijk.
    • 31 oktober » Het Londense metrostation Gillespie Road wordt vernoemd naar Arsenal.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Ebbens

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Ebbens.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Ebbens.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Ebbens (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Weening, "Weening en Achtkarspelen e.o.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-weening/I133336.php : benaderd 8 februari 2026), "Lambertus Ebbens (1899-????)".