15 februari » Het slagschip Maine wordt tot zinken gebracht in de haven van Havana. Begin van de Spaans-Amerikaanse Oorlog
1 mei » Oprichting van de Zwitserse voetbalclub FC Thun.
6 september » Koningin Wilhelmina wordt ingehuldigd in de Nieuwe Kerk te Amsterdam.
10 september » Opening van het stadion Roker Park in de Engelse stad Sunderland.
25 oktober » Johanna ter Meulen en suikerraffinadeur Willem Spakler richten in Amsterdam de filantropische Woningmaatschappij Oud-Amsterdam NV op.
26 december » Ontdekking van radium, door Marie Curie.
Dag van overlijden 25 februari 1984
De temperatuur op 25 februari 1984 lag tussen 0,1 °C en 1,1 °C en was gemiddeld 0,5 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
14 maart » Het Nederlands voetbalelftal veegt in een oefenduel met 6-0 de vloer aan met Denemarken. Doelman Piet Schrijvers speelt zijn 46ste en laatste interland voor Oranje, Feyenoord-spits André Hoekstra speelt zijn eerste en enige interland.
1 mei » President Belisario Betancur kondigt de noodtoestand af in Colombia vanwege het aanhoudende geweld in zijn land.
22 mei » Bij voedselrellen in Cap Haitien komen drie mensen om het leven.
8 oktober » Bart Vos claimt als eerste Nederlander de Mount Everest te hebben beklommen.
16 oktober » Aan Desmond Tutu wordt de Nobelpijs voor de Vrede toegekend.
31 oktober » India: minister-president Indira Gandhi wordt vermoord door twee van haar lijfwachten.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Hans Weening, "Weening en Achtkarspelen e.o.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-weening/I132792.php : benaderd 26 september 2026), "Geertje Huisman (1898-1984)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.