Weening en Achtkarspelen e.o. » Klaassien Ketelaar (1913-1990)

Persoonlijke gegevens Klaassien Ketelaar 


Gezin van Klaassien Ketelaar

Zij is getrouwd met Pieter Kooijenga.

Zij zijn getrouwd op 18 mei 1933 te Grijpskerk (Gr), zij was toen 20 jaar oud.Bron 3

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Klaassien Ketelaar?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Geboorteregister 't Zandt 1913
  2. https://www.graftombe.nl/names/info/1992527/ketelaar
  3. Huwelijksregister Grijpskerk 1933

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 12 maart 1913 lag tussen -2,2 °C en 10,8 °C en was gemiddeld 5,0 °C. Er was 9,1 uur zonneschijn (79%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1913: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,1 miljoen inwoners.
    • 30 maart » In 's-Heerenberg wordt door Johan Burgers Burgers zoo geopend. Later verhuisde deze dierentuin naar Arnhem.
    • 10 augustus » Vrede van Boekarest (1913), einde van de Tweede Balkanoorlog..
    • 23 augustus » In Kopenhagen wordt het beeld van de kleine zeemeermin onthuld, gemaakt door de beeldhouwer Edward Eriksen (1876-1959).
    • 28 augustus » Koningin Wilhelmina opent het Vredespaleis in Den Haag.
    • 10 oktober » Het Panamakanaal wordt geopend.
    • 1 december » Ford Motor Company introduceert de lopende band. Het productieprincipe werd overigens al toegepast door Oldsmobile.
  • De temperatuur op 17 maart 1990 lag tussen 4,0 °C en 20,6 °C en was gemiddeld 11,5 °C. Er was 9,8 uur zonneschijn (82%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1990: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,9 miljoen inwoners.
    • 10 maart » In Haïti treedt generaal Prosper Avril, die met behulp van het leger de macht had gegrepen, af onder druk van het volk. Hij wijkt uit naar Florida.
    • 8 juni » In de openingswedstrijd van het WK voetbal verliest titelverdediger Argentinië met 1-0 van Kameroen door een treffer van François Omam-Biyik.
    • 19 augustus » In het zwarte stadsdeel Soweto in Johannesburg (Zuid-Afrika) vallen 222 doden tijdens bloedig geweld tussen de aanhangers van het ANC en Inkatha.
    • 9 oktober » De Gouden Griffel gaat naar Els Pelgrom voor het boek "De eikelvreters".
    • 21 november » Golfoorlog - Een Belgische delegatie van parlementsleden reist af naar Bagdad (Irak) om er te onderhandelen over de vrijlating van alle Belgische gijzelaars.
    • 16 december » De eerste genetisch gemanipuleerde stier, stier Herman, komt ter wereld in Lelystad.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1908 » Kurt Stöpel, Duits wielrenner († 1997)
  • 1910 » Roger L. Stevens, Amerikaans theaterproducent († 1998)
  • 1910 » László Lékai, Hongaars aartsbisschop en kardinaal († 1986)
  • 1911 » Gustavo Díaz Ordaz, president van Mexico (1964-1970) († 1979)
  • 1917 » Giovanni Benedetti, Italiaans bisschop († 2017)
  • 1917 » Millard Kaufman, Amerikaans regisseur en schrijver († 2009)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Ketelaar

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Ketelaar.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Ketelaar.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Ketelaar (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Weening, "Weening en Achtkarspelen e.o.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-weening/I132334.php : benaderd 8 februari 2026), "Klaassien Ketelaar (1913-1990)".