Weening en Achtkarspelen e.o. » Benedictus Berend van der Veen (1902-)

Persoonlijke gegevens Benedictus Berend van der Veen 


Gezin van Benedictus Berend van der Veen

Hij is getrouwd met Jantje Bakker.

Zij zijn getrouwd op 12 mei 1928 te Wonseradeel, Friesland, Nederland, hij was toen 26 jaar oud.Bron 2

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Benedictus Berend van der Veen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Benedictus Berend van der Veen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Benedictus Berend van der Veen

Benedictus Berend van der Veen
1902-????

1928

Jantje Bakker
1908-????


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Geboorteregister 1902, Wymbritseradeel
  2. Huwelijksregister 1928, Wonseradeel

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 31 maart 1902 lag tussen -1,2 °C en 7,5 °C en was gemiddeld 4,4 °C. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1902: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
    • 6 maart » Real Madrid wordt opgericht.
    • 8 mei » Op Martinique barst een vulkaan uit. Gloeiend hete lava stroomt over de hellingen van de Mont Pelée naar beneden. Ten gevolge van die uitbarsting verliezen vele mensen het leven en wordt de voornaamste stad op het eiland, Saint Pierre, verwoest.
    • 28 mei » Encycliek Mirae Caritatis van Paus Leo XIII over de Heilige Eucharistie.
    • 31 mei » Einde van de Tweede Boerenoorlog in Zuid-Afrika.
    • 23 juli » Oprichting van de Nederlandse voetbalclub SBV Excelsior.
    • 31 oktober » Voltooiing van de eerste telegraafkabel door de Stille Oceaan.
  • De temperatuur op 12 mei 1928 lag tussen 2,1 °C en 12,3 °C en was gemiddeld 8,3 °C. Er was 1,0 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1928: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,6 miljoen inwoners.
    • 11 maart » Voor de eerste maal kan op de radio, dankzij de AVRO, worden geluisterd naar het verslag van een voetbalwedstrijd, Nederland-België. De verslaggever in het Olympisch Stadion in Amsterdam is Han Hollander.
    • 14 maart » Florentino Feliciano, Filipijns rechtsgeleerde en rechter († 2015)
    • 1 april » Oprichting van Van Doorne's AanhangwagenFabriek, later bekend als Van Doorne's AutomobielFabriek (DAF).
    • 15 juli » De Luxemburgse wielrenner Nicolas Frantz wint de 22e editie van de Ronde van Frankrijk.
    • 25 augustus » Oprichting van de Uruguayaanse voetbalclub Club Atlético Batacazo, de voorloper van Deportivo Maldonado.
    • 1 september » De president van Albanië kroont zichzelf tot koning onder de naam Zog.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1892 » Stanisław Maczek, Pools generaal († 1994)
  • 1900 » Henry, hertog van Gloucester († 1974)
  • 1903 » Harold Blackham, Engels humanist († 2009)
  • 1908 » Red Norvo, Amerikaans jazzmuzikant († 1999)
  • 1909 » Piet Jongeling, Nederlands journalist, verzetsstrijder, politicus en kinderboekenschrijver († 1985)
  • 1910 » Heitor Canalli, Braziliaans voetballer († 1990)

Over de familienaam Van der Veen


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Weening, "Weening en Achtkarspelen e.o.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-weening/I131415.php : benaderd 23 september 2026), "Benedictus Berend van der Veen (1902-)".