Weening en Achtkarspelen e.o. » Zwaantje Muller (1877-1969)

Persoonlijke gegevens Zwaantje Muller 


Gezin van Zwaantje Muller

Zij is getrouwd met Berend Kazemier.

Zij zijn getrouwd op 20 mei 1903 te Aduard (Gr), zij was toen 25 jaar oud.Bron 3


Kind(eren):

  1. Jan Kazemier  1905-

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Zwaantje Muller?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Zwaantje Muller

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Zwaantje Muller

Ite Jans Muller
± 1798-1867
Jan Muller
1828-1909

Zwaantje Muller
1877-1969

1903
Jan Kazemier
1905-????

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Geboorteregister Ezinge 1877
  2. Overlijdensregister Groningen 1969
  3. Huwelijksregister Aduard 1903

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 24 december 1877 lag rond de 2,0 °C. De winddruk was 10 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 87%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 augustus 1874 tot 3 november 1877 was er in Nederland het kabinet Heemskerk - Van Lijnden van Sandenburg met als eerste ministers Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief) en Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (AR).
  • Van 3 november 1877 tot 20 augustus 1879 was er in Nederland het kabinet Kappeijne van de Coppello met als eerste minister Mr. J. Kappeijne van de Coppello (liberaal).
  • In het jaar 1877: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Koningin Victoria wordt uitgeroepen tot keizerin van India.
    • 28 april » In Rotterdam wordt de Willemsspoorbrug over de Nieuwe Maas in gebruik genomen.
    • 13 juni » Lodewijk IV van Hessen-Darmstadt volgt zijn overleden oom Lodewijk III van Hessen-Darmstadt op als groothertog van Hessen.
    • 20 juni » Alexander Graham Bell zet de eerste commerciële telefoondienst op in Hamilton, Ontario.
    • 2 december » Voor het eerst wordt zuurstof vloeibaar gemaakt, door Louis-Paul Cailletet.
    • 6 december » De eerste editie van The Washington Post verschijnt.
  • De temperatuur op 20 mei 1903 lag tussen 0,3 °C en 17,5 °C en was gemiddeld 10,5 °C. Er was 5,2 uur zonneschijn (33%). Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1903: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,3 miljoen inwoners.
    • 23 februari » Cuba verhuurt Guantanamo Bay "voor de eeuwigheid" aan de Verenigde Staten.
    • 27 mei » Opening nieuwe Koopmansbeurs van Amsterdam (Beurs van Berlage) door Koningin Wilhelmina
    • 16 juni » Apotheker Caleb Bradham brouwt zijn eerste flesje Pepsi-Cola.
    • 1 oktober » Oprichting van de Duitse voetbalclub SV Babelsberg 03.
    • 7 oktober » Een Frans vissersschip uit Boulogne strandt bij Hoek van Holland, 13 doden.
    • 31 oktober » Eerste opvoering van Rose Bernd van Gerhart Hauptmann.
  • De temperatuur op 27 juli 1969 lag tussen 15,9 °C en 24,7 °C en was gemiddeld 20,0 °C. Er was 8,6 uur zonneschijn (54%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
  • In het jaar 1969: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 12,8 miljoen inwoners.
    • 31 mei » Opening van de Kennedytunnel, de 690 m lange tunnel onder de Schelde ten zuiden van Antwerpen.
    • 15 juni » Georges Pompidou wordt gekozen tot president van Frankrijk.
    • 9 augustus » In het Disneyland Park te Anaheim wordt de attractie Haunted Mansion geopend.
    • 10 augustus » De Nederlandse wielrenner Harm Ottenbros wordt in Zolder wereldkampioen wielrennen.
    • 17 november » In Helsinki gaan de SALT I-besprekingen van start.
    • 14 december » De Dead Parrot-sketch van Monty Python wordt voor het eerst uitgezonden.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Muller

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Muller.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Muller.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Muller (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Weening, "Weening en Achtkarspelen e.o.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-weening/I127407.php : benaderd 12 oktober 2026), "Zwaantje Muller (1877-1969)".