Weening en Achtkarspelen e.o. » Martje Nobach (1912-2002)

Persoonlijke gegevens Martje Nobach 


Gezin van Martje Nobach

Zij is getrouwd met Hendrik Kortje.

Zij zijn getrouwd op 22 april 1943 te Groningen (Gr), zij was toen 30 jaar oud.Bron 3

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Martje Nobach?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Martje Nobach

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Martje Nobach

Martje Bijma
1855-1908
Ipe Nobach
1880-1940
Antje Merkus
1884-1969

Martje Nobach
1912-2002

1943

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Geboorteregister Grootegast 1912
  2. https://www.graftombe.nl/names/info/2096528/nobach
  3. (Niet openbaar)

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 26 mei 1912 lag tussen 3,6 °C en 14,8 °C en was gemiddeld 8,8 °C. Er was 6,4 uur zonneschijn (40%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1912: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
    • 29 maart » Robert Falcon Scott komt met 4 metgezellen om tijdens een vliegende sneeuwstorm op Antarctica.
    • 10 april » De Titanic verlaat de haven van Southampton, Engeland.
    • 15 april » Het passagiersschip Titanic zinkt op haar eerste overtocht; ongeveer 1500 mensen komen bij die ramp om.
    • 5 mei » Oprichting van de Oostenrijkse voetbalclub SV Ried.
    • 15 augustus » Open brief van Jules Destrée aan Belgisch koning Albert I met de legendarische woorden: "Er zijn geen Belgen, Sire."
    • 8 oktober » De Eerste Balkanoorlog breekt uit.
  • De temperatuur op 22 april 1943 lag tussen 9,5 °C en 19,1 °C en was gemiddeld 14,4 °C. Er was 1,4 uur zonneschijn (10%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1943: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,1 miljoen inwoners.
    • 5 april » Bij een geallieerd bombardement vallen in Mortsel meer dan 900 doden en 1300 gewonden bij de burgerbevolking. De aanval was gericht tegen de ERLA-fabriek maar de bommen vallen meer dan een kilometer daarvandaan.
    • 21 april » Oprichting van de Franse voetbalclub FC Nantes.
    • 17 juli » De geallieerde bombardementen op Amsterdam-Noord. Ze waren gericht op de Fokker vliegtuigfabrieken in Amsterdam-Noord. Geen enkele bom raakte de fabriek, wel de huizen in de omgeving.
    • 19 juli » De "open stad" Rome wordt door de geallieerden gebombardeerd.
    • 24 augustus » Einde van de Conferentie van Quebec.
    • 7 oktober » Japan executeert 100 Amerikaanse gevangenen op Wake.
  • De temperatuur op 19 december 2002 lag tussen -1,8 °C en 4,4 °C en was gemiddeld 0,9 °C. Er was 3,2 uur zonneschijn (41%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 3 augustus 1998 tot maandag 22 juli 2002 was er in Nederland het kabinet Kok II met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • Van maandag 22 juli 2002 tot dinsdag 27 mei 2003 was er in Nederland het kabinet Balkenende I met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2002: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,1 miljoen inwoners.
    • 29 januari » In zijn State of the Union-toespraak gebruikt de Amerikaanse president George W. Bush de term "As van het kwaad" voor landen waarvan de regering zich in de ogen van de VS schuldig maakt aan het beschermen van het terrorisme.
    • 1 april » Nederland legaliseert euthanasie.
    • 1 mei » Christian Heinzman neemt na één week ontslag als gedelegeerd bestuurder van de NMBS.
    • 22 mei » Paus Johannes Paulus II brengt een tweedaags bezoek aan Azerbeidzjan.
    • 8 juli » Serena Williams lost haar twee jaar oudere zus Venus na vier weken af als de nummer één op de wereldranglijst der proftennissters.
    • 26 september » De Senegalese veerboot Joola kapseist. Meer dan 1.800 opvarenden komen om.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Nobach

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Nobach.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Nobach.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Nobach (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Weening, "Weening en Achtkarspelen e.o.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-weening/I123596.php : benaderd 8 februari 2026), "Martje Nobach (1912-2002)".