Weening en Achtkarspelen e.o. » Jitske Nicolai (1917-1979)

Persoonlijke gegevens Jitske Nicolai 


Gezin van Jitske Nicolai

Zij is getrouwd met Alfret Sjierk Toornstra.

Zij zijn getrouwd op 7 september 1939 te Achtkarspelen (Fr), zij was toen 22 jaar oud.Bron 3

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jitske Nicolai?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jitske Nicolai

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jitske Nicolai

Geeske Bos
1864-1910
Jan Nicolai
1886-1965

Jitske Nicolai
1917-1979

1939

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. https://www.graftombe.nl/names/info/10569/nicolai
  3. (Niet openbaar)

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 26 maart 1917 lag tussen 1,0 °C en 6,7 °C en was gemiddeld 4,0 °C. Er was 6,3 mm neerslag. Er was 0,5 uur zonneschijn (4%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1917: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,5 miljoen inwoners.
    • 27 januari » Coen de Koning wint voor de tweede keer in successie de Elfstedentocht. Hij doet dit in een parcoursrecord van 9 uur en 53 minuten.
    • 28 januari » Het Amerikaanse leger staakt de zoektocht naar Pancho Villa.
    • 1 februari » Het Duitse Keizerrijk verklaart de onbelemmerde duikbootoorlog.
    • 16 april » Vladimir Lenin keert terug naar Sint-Petersburg na jaren ballingschap.
    • 22 november » In Amsterdam wordt de amateurvoetbalclub VV Sloterdijk opgericht.
    • 26 december » De Slag om Jeruzalem is afgelopen. De Eerste Wereldoorlog in en rond Jeruzalem is afgelopen. De Britten winnen de slag.
  • De temperatuur op 7 september 1939 lag tussen 10,9 °C en 23,8 °C en was gemiddeld 17,8 °C. Er was 9,1 uur zonneschijn (69%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 25 juli 1939 tot 10 augustus 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn V met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 10 augustus 1939 tot 3 september 1940 was er in Nederland het kabinet De Geer II met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1939: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,7 miljoen inwoners.
    • 26 januari » Troepen van Francisco Franco nemen Barcelona in tijdens de Spaanse Burgeroorlog.
    • 14 maart » Gesteund door Adolf Hitler roepen Slowaakse separatisten de onafhankelijkheid uit van Slowakije, die een vazalstaat van nazi-Duitsland wordt.
    • 7 april » Italië valt Albanië binnen.
    • 22 mei » Duitsland en Italië sluiten het Staalpact.
    • 31 augustus » Operatie Himmler gaat van start. Een Duits radiostation wordt door in Pools legeruniform geklede SS-officieren aangevallen om zo de inval van Nazi-Duitsland op Polen de dag erna te rechtvaardigen.
    • 5 september » Na de Duitse inval in Polen verklaren de VS zich neutraal.
  • De temperatuur op 5 juli 1979 lag tussen 11,8 °C en 21,4 °C en was gemiddeld 15,6 °C. Er was 7,0 uur zonneschijn (42%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 19 december 1977 tot vrijdag 11 september 1981 was er in Nederland het kabinet Van Agt I met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA/KVP).
  • In het jaar 1979: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,0 miljoen inwoners.
    • 2 mei » Vleugelspits Rob Rensenbrink speelt zijn 46e en laatste interland voor het Nederlands voetbalelftal, dat in Chorzów met 2-0 verliest van Polen.
    • 25 mei » Een DC-10 van American Airlines verliest vlak na de start in Chicago een motor, waardoor het toestel neerstort en alle 273 inzittenden de dood vinden.
    • 3 juni » Een blow-out in het platform Ixtoc I in de Golf van Campeche veroorzaakt het een na grootste olielek in de geschiedenis.
    • 26 augustus » Jan Raas wordt in Valkenburg wereldkampioen wielrennen.
    • 26 oktober » De Zuid-Koreaanse president Park Chung Hee wordt in Seoel doodgeschoten.
    • 4 november » De Amerikaanse ambassade in Teheran wordt bezet: het begin van de Iraanse gijzelingscrisis.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1911 » Lennart Atterwall, Zweeds atleet († 2001)
  • 1911 » Romeu, Braziliaans voetballer († 1971)
  • 1913 » Paul Erdős, Hongaars wiskundige († 1996)
  • 1914 » William Westmoreland, Amerikaans generaal († 2005)
  • 1916 » Mort Abrahams, Amerikaans film- en televisieproducent († 2009)
  • 1917 » Rufus Thomas, Amerikaans zanger (overleden in 2001)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Nicolai

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Nicolai.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Nicolai.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Nicolai (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Weening, "Weening en Achtkarspelen e.o.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-weening/I122527.php : benaderd 26 september 2026), "Jitske Nicolai (1917-1979)".