De temperatuur op 5 juni 1906 lag tussen 3,6 °C en 15,4 °C en was gemiddeld 10,0 °C. Er was 6,7 uur zonneschijn (41%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
18 april » De Gereformeerde Bond wordt binnen de Nederlandse Hervormde Kerk opgericht.
18 april » San Francisco wordt getroffen door een zware aardbeving.
20 juni » De eerste elektrische tramlijn van Utrecht wordt geopend.
4 juli » Goedkeuring van de Priestercongregatie van het Heilig Hart van Jezus door paus Pius X.
22 september » Oprichting Wassenaarse hockeyclub HGC.
6 december » De Britse overheid verleent zelfbestuur aan de vroegere boerenrepubliek Transvaal.
Trouwdag 17 augustus 1939
De temperatuur op 17 augustus 1939 lag tussen 9,1 °C en 22,8 °C en was gemiddeld 17,3 °C. Er was 12,6 uur zonneschijn (86%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
17 mei » Oprichting van de Portugese voetbalclub GD Estoril-Praia.
22 mei » Duitsland en Italië sluiten het Staalpact.
22 mei » Onthulling van het grafmonument voor kardinaal Willem Marinus van Rossum in de Kloosterkerk te Wittem door kardinaal Pietro Fumasoni Biondi, zijn opvolger als prefect van de Propaganda Fide.
23 augustus » Molotov-Ribbentroppact tussen de nazi-Duitsland en de Sovjet-Unie wordt getekend.
29 september » Polen wordt verdeeld tussen nazi-Duitsland en de Sovjet-Unie.
9 oktober » De eerste 22 joodse vluchtelingen komen aan in kamp Westerbork.
Dag van overlijden 11 november 1988
De temperatuur op 11 november 1988 lag tussen 12,0 °C en 14,0 °C en was gemiddeld 13,2 °C. Er was 1,3 mm neerslag gedurende 3,2 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Hans Weening, "Weening en Achtkarspelen e.o.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-weening/I122523.php : benaderd 24 september 2026), "Foeke Hoekstra (1906-1988)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.