Weening en Achtkarspelen e.o. » Roelofke Trijntje de Haan (1915-1995)

Persoonlijke gegevens Roelofke Trijntje de Haan 


Gezin van Roelofke Trijntje de Haan

Zij is getrouwd met Jacobus Tjisse Zijlstra.

Zij zijn getrouwd op 12 augustus 1939 te Achtkarspelen (Fr), zij was toen 24 jaar oud.Bron 3

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Roelofke Trijntje de Haan?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Roelofke Trijntje de Haan

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Roelofke Trijntje de Haan

Sytze de Haan
1872-1951

Roelofke Trijntje de Haan
1915-1995

1939

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Geboorteregister Grijpskerk 1915
  2. https://www.graftombe.nl/names/info/569778/haan_de
  3. (Niet openbaar)

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 4 mei 1915 lag tussen 2,1 °C en 18,2 °C en was gemiddeld 11,8 °C. Er was 9,3 uur zonneschijn (62%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1915: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,3 miljoen inwoners.
    • 17 januari » In Amsterdam wordt het Antoni van Leeuwenhoek Ziekenhuis gesticht, ten behoeve van kankerpatiënten.
    • 19 januari » Georges Claude krijgt octrooi op de neonlamp.
    • 3 maart » Oprichting van de National Advisory Committee for Aeronautics (NACA), de voorganger van de NASA.
    • 24 april » De Armeense Genocide begint.
    • 25 april » Eerste Wereldoorlog: De Slag om Gallipoli begint.
    • 1 juli » Oprichting van de Luxemburgse voetbalclub Avenir Beggen.
  • De temperatuur op 12 augustus 1939 lag tussen 8,1 °C en 21,1 °C en was gemiddeld 15,0 °C. Er was 0,2 mm neerslag. Er was 8,4 uur zonneschijn (56%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 25 juli 1939 tot 10 augustus 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn V met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 10 augustus 1939 tot 3 september 1940 was er in Nederland het kabinet De Geer II met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1939: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,7 miljoen inwoners.
    • 2 maart » Kardinaal Eugenio Pacelli wordt op zijn 63ste verjaardag gekozen tot Paus Pius XII.
    • 14 april » Eerste editie van The Grapes of Wrath (De druiven der gramschap) door John Steinbeck.
    • 18 juli » Opening van het Hallenstadion in Zürich.
    • 9 oktober » De eerste 22 joodse vluchtelingen komen aan in kamp Westerbork.
    • 26 november » Het Sovjet-Russische leger bombardeert eigen gebied dicht bij de Finse grens en geven de Finnen hiervan de schuld.
    • 30 november » Begin van de Winteroorlog tussen Finland en de Sovjet-Unie.
  • De temperatuur op 23 mei 1995 lag tussen 8,8 °C en 22,6 °C en was gemiddeld 15,7 °C. Er was 6,4 uur zonneschijn (40%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • In het jaar 1995: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,4 miljoen inwoners.
    • 25 maart » Verschijning van de encycliek Evangelium Vitae van paus Johannes Paulus II over de waarde en onaantastbaarheid van het menselijk leven.
    • 10 mei » Kabelfabrikant Draka moet drastisch reorganiseren. Het bedrijf dat in 1994 door overnames sterk in omvang groeide, trekt 70 miljoen gulden uit voor saneringen van dochterondernemingen buiten Nederland.
    • 3 juni » Rusland krijgt van de, in de Club van Parijs verenigde westerse crediteurenlanden, uitstel voor schuldbetalingen van bijna zeven miljard dollar die het land dit jaar had moeten voldoen.
    • 5 juni » Olga Koezenkova herovert het wereldrecord kogelslingeren. De Russin komt bij wedstrijden in Moskou tot een afstand van 68,14 meter.
    • 8 oktober » Paus Johannes Paulus II brengt de laatste dag van zijn bezoek door in Baltimore, de oudste bisschopszetel (1789) van de Verenigde Staten.
    • 20 oktober » Willy Claes treedt af als Navo-secretaris-generaal als gevolg van de Agusta-smeergeld-affaire.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam De Haan

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam De Haan.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De Haan.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De Haan (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Weening, "Weening en Achtkarspelen e.o.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-weening/I122520.php : benaderd 24 september 2026), "Roelofke Trijntje de Haan (1915-1995)".