Weening en Achtkarspelen e.o. » Symke van der Meulen (1898-1964)

Persoonlijke gegevens Symke van der Meulen 


Gezin van Symke van der Meulen

Zij is getrouwd met Bauke Koning.

Zij zijn getrouwd op 18 mei 1922 te Tietjerksteradeel, Friesland, Nederland, zij was toen 24 jaar oud.Bron 3


Kind(eren):

  1. Arnolle Koning  1924-2010
  2. Grietje Koning  1926-2009
  3. Boukje Koning  1927-1943

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Symke van der Meulen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Symke van der Meulen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Symke van der Meulen


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Geboorteregister 1898, Tietjerksteradeel
  2. https://www.graftombe.nl/names/info/278103/meulen_van_der
  3. Huwelijksregister 1922, Tietjerksteradeel

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 14 mei 1898 lag rond de 10,5 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 71%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1898: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 13 januari » De beroemde open brief J'accuse van Émile Zola tegen de president van de Franse republiek verschijnt in het dagblad L'Aurore.
    • 1 mei » Oprichting van de Zwitserse voetbalclub FC Thun.
    • 25 mei » Oprichting van de Slowaakse voetbalclub 1. FC Tatran Prešov onder de naam ETVE Prešov (Eperjesi Torna es Vivo Egyesület).
    • 7 juni » Oprichting van de Slowaakse voetbalclub FC Petržalka 1898 als Pozsonyi Torna Egyesület.
    • 6 september » Koningin Wilhelmina wordt ingehuldigd in de Nieuwe Kerk te Amsterdam.
    • 25 oktober » Johanna ter Meulen en suikerraffinadeur Willem Spakler richten in Amsterdam de filantropische Woningmaatschappij Oud-Amsterdam NV op.
  • De temperatuur op 18 mei 1922 lag tussen 10,3 °C en 17,4 °C en was gemiddeld 13,0 °C. Er was 4,5 uur zonneschijn (28%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1922: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,0 miljoen inwoners.
    • 14 april » De Nederlandse Bachvereniging voert voor de eerste keer de Matthäus-Passion uit in de Grote Kerk van Naarden.
    • 10 juni » Oprichting van de Oostenrijkse voetbalclub SV Mattersburg.
    • 31 oktober » De RAI Amsterdam opent een semipermanente tentoonstellingshal aan de Ferdinand Bolstraat te Amsterdam.
    • 8 november » Parijse metrolijn 9 voor het eerst geopend.
    • 16 december » Gabriel Narutowicz, de eerste president van Polen, wordt vermoord.
    • 22 december » Oprichting van de Zweedse voetbalclub Jönköpings Södra IF.
  • De temperatuur op 21 april 1964 lag tussen 8,0 °C en 16,5 °C en was gemiddeld 11,7 °C. Er was 0,8 mm neerslag gedurende 0,7 uur. Er was 8,0 uur zonneschijn (56%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 24 juli 1963 tot 14 april 1965 was er in Nederland het kabinet Marijnen met als eerste minister Mr. V.G.M. Marijnen (KVP).
  • In het jaar 1964: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 12,0 miljoen inwoners.
    • 12 februari » Oprichting van de Belgische volleybalclub Knack Roeselare.
    • 28 maart » Radiopiraat Radio Caroline start uitzendingen.
    • 19 juni » Oprichting van profvoetbalclub SC Cambuur.
    • 24 september » De Commissie-Warren publiceert haar rapport over de moord op president Kennedy.
    • 1 oktober » Nederland 2 gaat als tweede officiële Nederlandse televisiezender van start.
    • 12 oktober » Lancering van de Russische Voschod 1, eerste ruimtevlucht met een bemanning bestaande uit meer dan één persoon.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van der Meulen


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Weening, "Weening en Achtkarspelen e.o.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-weening/I121307.php : benaderd 12 oktober 2026), "Symke van der Meulen (1898-1964)".