Weening en Achtkarspelen e.o. » Klaas Komrij (1909-2000)

Persoonlijke gegevens Klaas Komrij 


Gezin van Klaas Komrij

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Klaas Komrij?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Klaas Komrij

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Klaas Komrij

Hille Komrij
1868-1934

Klaas Komrij
1909-2000


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Geboorteregister Grootegast 1909
  2. https://www.graftombe.nl/names/info/201446/komrij

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 30 oktober 1909 lag tussen 1,6 °C en 10,3 °C en was gemiddeld 5,6 °C. Er was 0,2 mm neerslag. Er was 0,4 uur zonneschijn (4%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1909: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,8 miljoen inwoners.
    • 15 januari » De (Koninklijke) Vereniging De Friesche Elf Steden wordt opgericht.
    • 31 maart » Servië accepteert Oostenrijks gezag over Bosnië en Herzegovina.
    • 24 juni » Oprichting van de Chileense voetbalclub CD Everton in Viña del Mar.
    • 25 juli » Louis Blériot vliegt als eerste Het Kanaal over.
    • 26 juli » In Catalonië begint de Tragische week, een opstand die hardhandig wordt neergeslagen.
    • 28 juli » Derde dag van de Tragische week in Catalonië: scholen en kerken worden in brand gestoken.
  • De temperatuur op 5 november 2000 lag tussen 3,9 °C en 10,5 °C en was gemiddeld 7,1 °C. Er was 6,3 uur zonneschijn (67%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 3 augustus 1998 tot maandag 22 juli 2002 was er in Nederland het kabinet Kok II met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • In het jaar 2000: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,9 miljoen inwoners.
    • 16 januari » Na een historische en felle verkiezingsstrijd kiezen Chilenen de gematigde socialist Ricardo Lagos tot president.
    • 17 mei » Galatasaray wint de UEFA Cup. In de finale in Kopenhagen zegeviert de Turkse voetbalclub na strafschoppen (4-1) ten koste van het Engelse Arsenal.
    • 16 juni » De Veiligheidsraad neemt naar aanleiding van hernieuwde gevechten tussen Oeganda en Rwanda in Kisangani unaniem een resolutie (1304) aan waarin het optreden van beide landen in de DR Congo veroordeeld wordt.
    • 24 juni » Benoeming van Jan van Burgsteden tot hulpbisschop van Haarlem.
    • 9 september » Bisschopswijding van Jan van Burgsteden, Nederlands hulpbisschop van Haarlem.
    • 27 november » De Noorse Lærdalstunnel wordt voor het verkeer vrijgegeven. Met een lengte van 24,5 km is dit de langste verkeerstunnel ter wereld.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Komrij

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Komrij.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Komrij.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Komrij (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Weening, "Weening en Achtkarspelen e.o.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-weening/I120874.php : benaderd 12 oktober 2026), "Klaas Komrij (1909-2000)".