Weening en Achtkarspelen e.o. » Fokke Kooistra (1919-1991)

Persoonlijke gegevens Fokke Kooistra 


Gezin van Fokke Kooistra

Hij is getrouwd met Gerritje Veenstra.

Zij zijn getrouwd op 4 april 1942 te Achtkarspelen (Fr), hij was toen 22 jaar oud.Bron 3

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Fokke Kooistra?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Fokke Kooistra

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Fokke Kooistra

Jan Kooistra
1865-1945
Ynskje Alma
1869-1903
Koop Elzinga
1863-1930
Antje Spinder
1868-1956

Fokke Kooistra
1919-1991

1942

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. https://www.graftombe.nl/names/info/201595/kooistra
  3. (Niet openbaar)

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 17 december 1919 lag tussen 0,1 °C en 3,6 °C en was gemiddeld 1,6 °C. Er was 3,8 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1919: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,7 miljoen inwoners.
    • 14 juni » Alcock en Brown vliegen als eersten non-stop over de Atlantische Oceaan.
    • 28 oktober » Drooglegging begint. Het Amerikaans Congress keurt de Volstead Act goed, alhoewel president Woodrow Wilson een veto had uitgesproken.
    • 19 november » Oprichting van de Apostolische Prefectuur Celebes in Nederlands-Indië.
    • 28 november » Oprichting van de Duitse hockey- en tennisclub Der Club an der Alster.
    • 21 december » In Katowice wordt de Poolse voetbalbond (PZPN) opgericht.
    • 22 december » 250 linkse Amerikanen, onder wie de anarchistische voorvrouw Emma Goldman, worden naar Rusland gedeporteerd.
  • De temperatuur op 4 april 1942 lag tussen 2,9 °C en 11,5 °C en was gemiddeld 6,7 °C. Er was 4,4 uur zonneschijn (34%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1942: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,0 miljoen inwoners.
    • 14 februari » In Rotterdam wordt de Maastunnel geopend. De overwelving is 1426 meter lang, de tunnel zelf meet 1070,15 meter. Er is bijna vijf jaar aan gewerkt.
    • 8 maart » De Nederlandse mijnenveger Jan van Amstel tot zinken gebracht door een Japanse torpedobootjager.
    • 23 mei » De Duitsers verbieden de toegang tot het strand van Zandvoort.
    • 10 juni » Een groot deel van de bevolking van Lidice wordt in een wraakactie op bevel van Hitler uitgemoord. Het Tsjechische dorp wordt platgebulldozerd.
    • 22 juli » Tweede Wereldoorlog: de systematische deportatie van joden uit het getto in Warschau begint.
    • 9 augustus » In het bezette Kiev winnen fabrieksarbeiders een voetbalwedstrijd van een Duits team met 5-3, waarna het Oekraïense elftal door de Duitsers gevangen wordt gezet. De wedstrijd zou later de geschiedenis ingaan als de 'Dodenwedstrijd'.
  • De temperatuur op 5 april 1991 lag tussen 5,8 °C en 11,2 °C en was gemiddeld 8,3 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 5,1 uur zonneschijn (39%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1991: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,0 miljoen inwoners.
    • 27 april » Frans Maassen wint de 26e editie van de Amstel Gold Race.
    • 19 mei » De Joegoslavische deelrepubliek Kroatië houdt een referendum waaruit blijkt dat de meerderheid van de bevolking voor onafhankelijkheid is.
    • 1 juli » In de Efteling wordt de attractie Pegasus geopend.
    • 2 augustus » Openingsceremonie van de elfde Pan-Amerikaanse Spelen, gehouden in Havana.
    • 12 augustus » Advocaat Ismail Mohamed, van Indiase afkomst, wordt benoemd als eerste niet-blanke rechter van Zuid-Afrika.
    • 25 augustus » Linus Torvalds kondigt de ontwikkeling van het besturingssysteem Linux aan.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Kooistra

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Kooistra.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Kooistra.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Kooistra (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Weening, "Weening en Achtkarspelen e.o.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-weening/I120574.php : benaderd 12 oktober 2026), "Fokke Kooistra (1919-1991)".