Weening en Achtkarspelen e.o. » Lubbertje Laanstra (1923-2014)

Persoonlijke gegevens Lubbertje Laanstra 


Gezin van Lubbertje Laanstra

Waarschuwing Let op: Echtgenoot (Renze Hamstra) is ook haar neef.

Zij is getrouwd met Renze Hamstra.

Zij zijn getrouwd op 10 oktober 1940 te Achtkarspelen (Fr), zij was toen 17 jaar oud.Bron 3

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Lubbertje Laanstra?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Lubbertje Laanstra

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Lubbertje Laanstra

Rooske Claus
1864-1932

Lubbertje Laanstra
1923-2014

1940

Renze Hamstra
1918-????


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. https://www.graftombe.nl/names/info/1903664/laanstra
  3. (Niet openbaar)

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 4 mei 1923 lag tussen 8,3 °C en 24,9 °C en was gemiddeld 17,2 °C. Er was 12,5 uur zonneschijn (83%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1923: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,1 miljoen inwoners.
    • 10 maart » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Villarreal CF.
    • 13 mei » Zaligverklaring van Robertus Bellarminus (1542-1621), Italiaans theoloog en kardinaal.
    • 23 mei » Oprichting van Sabena, de nationale luchtvaartmaatschappij van België.
    • 14 juni » Warren G. Harding gebruikt als eerste Amerikaanse president de radio.
    • 24 oktober » Oprichting van de Albanese voetbalclub KS Flamurtari Vlorë.
    • 23 november » Eerste officiële en regelmatige uitzendingen van Radio Belgique.
  • De temperatuur op 10 oktober 1940 lag tussen 7,1 °C en 14,9 °C en was gemiddeld 11,1 °C. Er was 2,9 uur zonneschijn (26%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1939 tot 3 september 1940 was er in Nederland het kabinet De Geer II met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1940: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,8 miljoen inwoners.
    • 14 maart » Dzsingisz Gabor, Nederlands politicus en bestuurder
    • 23 april » Herman Anthony vraagt octrooi aan op de lekvrije batterij
    • 13 mei » Winston Churchill houdt zijn "Bloed, zwoegen, tranen en zweet" speech in het Engelse Lagerhuis.
    • 11 juni » Tweede Wereldoorlog: Britse troepen bombarderen Genua en Turijn in Italië.
    • 15 juni » Sovjet-troepen vallen Litouwen binnen.
    • 27 september » Duitsland, Italië en Japan ondertekenen het Driemogendhedenpact.
  • De temperatuur op 18 september 2014 lag tussen 12,2 °C en 25,3 °C en was gemiddeld 19,3 °C. Er was 9,9 uur zonneschijn (79%). Het was licht bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koning Willem-Alexander (Huis van Oranje-Nassau) is van 30 april 2013 tot heden vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 5 november 2012 tot donderdag 26 oktober 2017 was er in Nederland het kabinet Rutte II met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2014: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,8 miljoen inwoners.
    • 22 januari » Uit handen van Herman Van Rompuy, voorzitter van de Europese Raad, neemt voetballer Thorgan Hazard van Zulte Waregem in de AED Studios in Lint de Belgische Gouden Schoen 2013 in ontvangst.
    • 10 februari » Het stoffelijk overschot van de Nederlandse minister van Staat Els Borst wordt gevonden bij haar woning in Bilthoven. Uit onderzoek blijkt dat zij door een misdrijf om het leven is gebracht op 8 februari.
    • 25 februari » De Democratische Liberale Partij in Roemenië stapt uit de regeringscoalitie met de Sociaaldemocratische Partij van premier Victor Ponta.
    • 24 mei » Real Madrid CF wint als eerste club in de geschiedenis voor de tiende keer de Champions League. In de finale in Lissabon is de Spaanse voetbalclub na verlenging met 4-1 te sterk voor stadgenoot Atlético Madrid.
    • 11 juli » De in Nederland woonachtige Jean-Baptiste Mugimba mag volgens de rechter worden uitgeleverd aan Rwanda.
    • 27 augustus » Opening van de Otkrytie Arena, een voetbalstadion in Moskou.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Laanstra

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Laanstra.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Laanstra.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Laanstra (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Weening, "Weening en Achtkarspelen e.o.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-weening/I120483.php : benaderd 28 september 2026), "Lubbertje Laanstra (1923-2014)".