Weening en Achtkarspelen e.o. » Evert Hendrik Bosman (1920-1961)

Persoonlijke gegevens Evert Hendrik Bosman 


Gezin van Evert Hendrik Bosman

Hij is getrouwd met Sjouwkje van der Hoek.

Zij zijn getrouwd.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Evert Hendrik Bosman?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Evert Hendrik Bosman

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Evert Hendrik Bosman

Evert Bosman
1845-1918
Hinke Kuipers
1867-1964
Klaas Bosman
1888-1969

Evert Hendrik Bosman
1920-1961



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. Overlijdensregister 1961, Achtkarspelen
  3. https://www.graftombe.nl/names/info/110428/bosman

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 7 december 1920 lag tussen -1,8 °C en 1,7 °C en was gemiddeld 0,3 °C. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1920: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,8 miljoen inwoners.
    • 1 februari » Oprichting van de Nederlandse voetbalclub Quick Boys.
    • 12 februari » Het vrachtschip de West Aleta, met een lading van 15.000 vaten wijn, vergaat voor de kust van Terschelling, het bergen van de wijn neemt negen maanden in beslag.
    • 17 mei » Het eerste verkeersvliegtuig landt op Schiphol
    • 7 augustus » In Berlijn wordt het voetbalstadion Stadion An der alten Försterei officieel geopend.
    • 28 augustus » Het duel tussen Joegoslavië en Tsjecho-Slowakije (0-7) in Antwerpen betekent voor beide landen de eerste officiële voetbalinterland uit de geschiedenis.
    • 8 november » Bruintje Beer maakt zijn debuut in de Daily Express.
  • De temperatuur op 13 december 1961 lag tussen 5,8 °C en 10,8 °C en was gemiddeld 8,9 °C. Er was 8,6 mm neerslag gedurende 10,5 uur. Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
  • In het jaar 1961: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,6 miljoen inwoners.
    • 11 april » Begin van het proces tegen Adolf Eichmann in Jeruzalem.
    • 20 april » De eerste stereo radio-uitzendingen, in de Verenigde Staten.
    • 21 juli » Amerikaan Virgil Grissom wordt gelanceerd aan boord van de Mercury MR-4.
    • 23 augustus » Ranger 1 wordt gelanceerd.
    • 17 september » Premier Adnan Menderes van Turkije wordt geëxecuteerd, omdat hij schuldig is bevonden aan het schenden van de grondwet.
    • 10 november » Oprichting van de Costa Ricaanse voetbalclub Santos de Guápiles.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Bosman

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Bosman.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Bosman.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Bosman (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Weening, "Weening en Achtkarspelen e.o.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-weening/I120378.php : benaderd 8 februari 2026), "Evert Hendrik Bosman (1920-1961)".