Weening en Achtkarspelen e.o. » Theodorus Hilboezen (1898-1958)

Persoonlijke gegevens Theodorus Hilboezen 


Gezin van Theodorus Hilboezen

Hij is getrouwd met Folkje Dijkstra.

Zij zijn getrouwd op 15 april 1922 te Kollumerland c.a., Friesland, Nederland, hij was toen 23 jaar oud.Bron 4


Kind(eren):

  1. Ynske Hilboezen  1922-2019
  2. Johannes Hilboezen  1923-1924
  3. Johannes Hilboezen  1925-2011
  4. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Theodorus Hilboezen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Theodorus Hilboezen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Theodorus Hilboezen


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Geboorteregister 1898, Kollumerland c.a.
  2. Overlijdensregister Grijpskerk 1958
  3. https://www.graftombe.nl/names/info/253911/hilboezen
  4. Huwelijksregister 1922, Kollumerland c.a.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 26 november 1898 lag rond de 5,7 °C. De luchtdruk bedroeg 74 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 100%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1898: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 25 mei » Oprichting van de Slowaakse voetbalclub 1. FC Tatran Prešov onder de naam ETVE Prešov (Eperjesi Torna es Vivo Egyesület).
    • 30 mei » Ontdekking van krypton door Morris Travers.
    • 30 juli » De arts John Harvey Kellogg ontdekt bij toeval de cornflake.
    • 10 september » Opening van het stadion Roker Park in de Engelse stad Sunderland.
    • 18 oktober » Puerto Rico wordt in bezit genomen door de Verenigde Staten.
    • 21 december » Marie Curie en Pierre Curie ontdekken het radium.
  • De temperatuur op 15 april 1922 lag tussen 9,9 °C en 19,1 °C en was gemiddeld 15,0 °C. Er was 1,9 mm neerslag. Er was 6,1 uur zonneschijn (44%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1922: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,0 miljoen inwoners.
    • 7 mei » België verslaat het Nederlands voetbalelftal met 2-1.
    • 18 oktober » Oprichting van de BBC.
    • 31 oktober » Triomftocht van Italiaanse zwarthemden n.a.v. succesvolle coup, waarop Mussolini en zijn Fascistische Partij aan de macht komen.
    • 26 november » Howard Carter en Lord Carnarvon betreden de tombe van de Egyptische farao Toetanchamon.
    • 22 december » Oprichting van de Zweedse voetbalclub Jönköpings Södra IF.
    • 30 december » Lenin sticht de Unie van Socialistische Sovjet-Republieken.
  • De temperatuur op 28 januari 1958 lag tussen 1,2 °C en 6,0 °C en was gemiddeld 3,1 °C. Er was 7,8 uur zonneschijn (88%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 13 oktober 1956 tot 22 december 1957 was er in Nederland het kabinet Drees III met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • Van 22 december 1957 tot 19 mei 1959 was er in Nederland het kabinet Beel II met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
  • In het jaar 1958: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,1 miljoen inwoners.
    • 14 maart » Prins Albert II van Monaco
    • 13 mei » Vice-president Richard Nixon van de Verenigde Staten wordt in Caracas, Venezuela bijna gelyncht door een woedende menigte.
    • 10 augustus » Zwemster Dawn Fraser uit Australië brengt in Schiedam haar eigen wereldrecord op de 100 meter vrije slag op 1.01,2.
    • 9 september » Bisschopswijding van Joannes van Dodewaard, Nederlands bisschop-coadjutor van Haarlem.
    • 4 november » Kroning van Paus Johannes XXIII in Rome.
    • 1 december » De Centraal-Afrikaanse Republiek wordt onafhankelijk van Frankrijk


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Hilboezen


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Weening, "Weening en Achtkarspelen e.o.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-weening/I120008.php : benaderd 28 september 2026), "Theodorus Hilboezen (1898-1958)".