Weening en Achtkarspelen e.o. » Cornelia Bulthuis (1910-1999)

Persoonlijke gegevens Cornelia Bulthuis 


Gezin van Cornelia Bulthuis

Zij is getrouwd met Hendrik van der Meulen.

Zij zijn getrouwd op 7 mei 1937 te Haskerland, Friesland, Nederland, zij was toen 26 jaar oud.Bron 3

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelia Bulthuis?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Cornelia Bulthuis

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Cornelia Bulthuis


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Geboorteregister 1910, Achtkarspelen
  2. https://www.graftombe.nl/names/info/623003/bulthuis
  3. Huwelijksregister 1937, Haskerland

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 19 november 1910 lag tussen -2,4 °C en 6,9 °C en was gemiddeld 2,2 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 4,5 uur zonneschijn (52%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1910: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,9 miljoen inwoners.
    • 15 mei » Oprichting van de Duitse sportclub FC St. Pauli uit Hamburg.
    • 25 mei » Expositie van Les Indépendants in Parijs.
    • 27 mei » Bij een experiment met duikboten zinkt de Franse Pluvoise na een aanvaring met een postboot.
    • 20 september » Oprichting van de Portugese voetbalclub Club Sport Marítimo.
    • 20 november » Francisco I. Madero begint de opstand tegen Porfirio Díaz: begin van de Mexicaanse Revolutie.
    • 24 december » Op de rede van Vlissingen vindt een aanvaring plaats tussen een Belgisch en een Nederlands stoomschip, 6 opvarenden verdrinken.
  • De temperatuur op 7 mei 1937 lag tussen 5,0 °C en 12,2 °C en was gemiddeld 9,8 °C. Er was 1,5 mm neerslag gedurende 0,7 uur. Er was 0,1 uur zonneschijn (1%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1937: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,6 miljoen inwoners.
    • 18 maart » Oprichting van de Azerbeidzjaanse voetbalclub Neftçi Bakoe.
    • 1 april » Aden wordt een kroonkolonie van het Verenigd Koninkrijk.
    • 21 april » Oprichting van de Chileense voetbalclub Club Deportivo Universidad Católica.
    • 8 juni » Wereldpremière van de Carmina Burana van Carl Orff in de Alte Oper in Frankfurt am Main.
    • 11 juli » De Nederlander J.K. Hoekstra vestigt het huidige Nederlandse record zweefvliegen (duurvlucht) door 24 uur en 3 minuten in de lucht te blijven.
    • 21 september » J.R.R. Tolkien publiceert De Hobbit.
  • De temperatuur op 31 december 1999 lag tussen 3,2 °C en 4,7 °C en was gemiddeld 3,9 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 3 augustus 1998 tot maandag 22 juli 2002 was er in Nederland het kabinet Kok II met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • In het jaar 1999: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,8 miljoen inwoners.
    • 1 januari » De euro wordt giraal ingevoerd. Een euro wordt 2,20371 gulden waard, of 40,3399 Belgische frank.
    • 9 januari » De Bosniër Dragan Gagovic, een verdachte van oorlogsmisdaden, wordt door Franse troepen van de Navomacht SFOR neergeschoten. Hij overlijdt later aan zijn verwondingen.
    • 1 april » Zwemmer Ian Thorpe brengt bij de wereldkampioenschappen kortebaan (25 meter) in Hongkong het wereldrecord op de 200 meter vrije slag kortebaan op 1.43,28.
    • 19 mei » Lazio Roma wint de laatste editie van het toernooi om de Europacup II. In de finale in Birmingham is de Italiaanse voetbalclub met 2-1 te sterk voor het Spaanse Real Mallorca.
    • 23 juni » Benoeming van de Nederlander Hugo van Steekelenburg tot bisschop van Almenara in Brazilië.
    • 11 september » In de omgeving van Mariahout (Noord-Brabant) schudt de aarde met een kracht van 3,4 op de schaal van Richter.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1909 » Peter Drucker, Amerikaans schrijver, bedrijfskundige en consultant († 2005)
  • 1910 » Georg Köhl, Duits voetballer († 1944)
  • 1911 » Paavo Salminen, Fins voetballer († 1989)
  • 1912 » Bob Simpson, Amerikaans meteoroloog († 2014)
  • 1912 » Domingos da Guia, Braziliaans voetballer († 2000)
  • 1912 » George Emil Palade, Roemeens-Amerikaans arts en celbioloog (winnaar Nobelprijs voor Geneeskunde of Fysiologie) († 2008)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Bulthuis

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Bulthuis.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Bulthuis.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Bulthuis (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Weening, "Weening en Achtkarspelen e.o.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-weening/I118614.php : benaderd 24 december 2025), "Cornelia Bulthuis (1910-1999)".