Weening en Achtkarspelen e.o. » Sjouke Hamstra (1910-1996)

Persoonlijke gegevens Sjouke Hamstra 


Gezin van Sjouke Hamstra

Hij is getrouwd met Antje Postma.

Zij zijn getrouwd.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Sjouke Hamstra?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Sjouke Hamstra

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Sjouke Hamstra

Geert Alma
1844-1912
Gertje Alma
1876-1953

Sjouke Hamstra
1910-1996


Antje Postma
1912-1999


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Geboorteregister 1910, Achtkarspelen
  2. https://www.graftombe.nl/names/info/308638/hamstra

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 8 april 1910 lag tussen 3,8 °C en 11,2 °C en was gemiddeld 7,0 °C. Er was 1,0 mm neerslag. Er was 1,6 uur zonneschijn (12%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1910: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,9 miljoen inwoners.
    • 11 april » Voetbalclubs Eendracht en NVV Nijmegen fuseren en vormen de Nijmegen Eendracht Combinatie, beter bekend als N.E.C.
    • 6 mei » George V wordt koning van Groot-Brittannië en Ierland na de dood van zijn vader Eduard VII.
    • 15 mei » Oprichting van de Duitse sportclub FC St. Pauli uit Hamburg.
    • 28 mei » Ralph Craig loopt met 21,2 seconden een wereldrecord op de 200 meter.
    • 19 september » In Amsterdam betogen 25.000 mensen voor algemeen kiesrecht.
    • 20 oktober » De RMS Olympic wordt te water gelaten in Belfast, Ierland.
  • De temperatuur op 12 mei 1996 lag tussen 7,3 °C en 11,1 °C en was gemiddeld 8,6 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • In het jaar 1996: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,5 miljoen inwoners.
    • 1 maart » De Nederlandse schaatsster Christine Aaftink verbetert in Calgary haar eigen Nederlands record op de 500 meter (40,24 seconden) met een tijd van 40,14 seconden.
    • 15 april » In Zuid-Afrika start een Waarheidscommissie haar onderzoek naar de schending van de mensenrechten tijdens het apartheidsbewind.
    • 28 april » Laatste wedstrijd in Ajax Stadion De Meer, tussen Ajax en Willem II. Eindstand 5-1 voor Ajax.
    • 21 juli » Bjarne Riis wint de 83 en in 's-Hertogenbosch gestarte editie van de Ronde van Frankrijk. De Deense wielrenner doorbreekt de hegemonie van Miguel Indurain, sinds 1991 vijf keer op rij de sterkste.
    • 4 december » Lancering van de Mars Pathfinder, het ruimtetuig dat de eerste marsjeep veilig op de rode planeet neerzet.
    • 10 december » Jerry Rawlings roept zichzelf uit tot winnaar van de presidentsverkiezingen in Ghana, twee dagen na de stembusgang in het West-Afrikaanse land.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Hamstra

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Hamstra.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Hamstra.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Hamstra (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Weening, "Weening en Achtkarspelen e.o.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-weening/I117706.php : benaderd 12 oktober 2026), "Sjouke Hamstra (1910-1996)".