Weening en Achtkarspelen e.o. » Menze van der Sluis (1907-1988)

Persoonlijke gegevens Menze van der Sluis 


Gezin van Menze van der Sluis

Hij is getrouwd met Janke van der Wal.

Zij zijn getrouwd.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Menze van der Sluis?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Menze van der Sluis

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Menze van der Sluis

Ankje de Haan
1872-1924

Menze van der Sluis
1907-1988



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Geboorteregister 1907, Achtkarspelen
  2. https://www.graftombe.nl/names/info/96623/sluis_van_der

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 29 augustus 1907 lag tussen 8,2 °C en 22,6 °C en was gemiddeld 16,5 °C. Er was 4,3 uur zonneschijn (31%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1907: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,6 miljoen inwoners.
    • 15 april » Oprichting van de Argentijnse omnisportclub Unión de Santa Fe.
    • 16 april » Paus Pius X creëert zeven nieuwe kardinalen, onder wie de Belgische aartsbisschop van Mechelen Désiré-Joseph Mercier.
    • 3 mei » Oprichting van de Turkse voetbalclub Fenerbahçe SK.
    • 19 mei » Oprichting van de Finse voetbalbond, de Suomen Palloliitto.
    • 17 oktober » De Scheveningse bomschuit Clara Johanna (SCH 1) loopt tijdens een zware storm op een zandbank voor de kust van Terschelling; er vallen 8 doden.
    • 6 november » Koets raakt bij dichte mist in het Hoendiep nabij Hoogkerk, 5 doden t.w. oud-commissaris Johan Æmilius Abraham van Panhuys, zoon Hobbe (burgemeester van Leek), hun echtgenotes en huisknecht.
  • De temperatuur op 8 juli 1988 lag tussen 12,7 °C en 18,7 °C en was gemiddeld 15,0 °C. Er was 7,5 mm neerslag gedurende 2,9 uur. Er was 3,4 uur zonneschijn (21%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 4 november 1986 tot dinsdag 7 november 1989 was er in Nederland het kabinet Lubbers II met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1988: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,7 miljoen inwoners.
    • 5 januari » Jules Croiset blijkt zijn eigen ontvoering, dreigbrieven en een bommelding in scène te hebben gezet.
    • 14 maart » Stephen Curry, Amerikaans basketballer
    • 25 juli » De Servische leiding beperkt de autonomie van de provincies Vojvodina en Kosovo.
    • 26 september » Atleet Ben Johnson wordt gediskwalificeerd wegens dopinggebruik nadat hij de 100-meterfinale had gewonnen tijdens de Olympische Spelen in Seoel.
    • 1 december » De twee belangrijkste politieke partijen in Soedan stemmen in beginsel in met een ontwerp-vredesovereenkomst met de zuidelijke rebellen van het Soedanees Volksbevrijdingsleger (SPLA).
    • 22 december » President Chadli Benjedid van Algerije wordt herkozen.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van der Sluis


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Weening, "Weening en Achtkarspelen e.o.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-weening/I116744.php : benaderd 12 oktober 2026), "Menze van der Sluis (1907-1988)".