Weening en Achtkarspelen e.o. » Gosse van der Heide (1913-1993)

Persoonlijke gegevens Gosse van der Heide 


Gezin van Gosse van der Heide

Hij is getrouwd met Joukjen van der Tuin.

Zij zijn getrouwd op 31 oktober 1935 te Achtkarspelen (Fr), hij was toen 21 jaar oud.Bron 3

Met legitimatie van 1 kind

Kind(eren):

  1. Dirk van der Heide  1935-2014

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gosse van der Heide?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Gosse van der Heide

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Gosse van der Heide

Gosse van der Heide
1913-1993

1935

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. https://www.graftombe.nl/names/info/111740/heide_van_der
  3. Huwelijksregister 1935, Achtkarspelen

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 14 december 1913 lag tussen 5,4 °C en 8,0 °C en was gemiddeld 6,9 °C. Er was 0,1 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1913: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,1 miljoen inwoners.
    • 18 februari » Pedro Lascuráin is gedurende minder dan een uur president van Mexico.
    • 4 maart » Woodrow Wilson wordt beëdigd als 28e president van de Verenigde Staten
    • 10 april » Oprichting van de Bulgaarse voetbalclub Slavia Sofia.
    • 28 mei » Drie Fransen bereiken met een ballon als eersten een hoogte van meer dan 10.000 meter.
    • 25 oktober » Oprichting van het bisdom Rijsel in Frankrijk, afgesplitst van het aartsbisdom Kamerijk.
    • 12 december » De Mona Lisa wordt teruggevonden in Florence, twee jaar nadat het doek uit het Louvre was gestolen.
  • De temperatuur op 31 oktober 1935 lag tussen 9,4 °C en 15,0 °C en was gemiddeld 12,4 °C. Er was 0,2 mm neerslag gedurende 0,3 uur. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). De gemiddelde windsnelheid was 6 Bft (krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1935: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,4 miljoen inwoners.
    • 2 januari » Bruno Hauptmann, die ervan verdacht wordt de tweejarige zoon van luchtvaartpionier Charles Lindbergh te hebben gekidnapt en vermoord, staat terecht. Later wordt hij schuldig bevonden en geëxecuteerd.
    • 8 januari » Arthur Cobb Hardy krijgt octrooi op de spectrofotometer.
    • 12 mei » Robert Smith en Bill Wilson stichten Alcoholics Anonymous.
    • 11 augustus » Oprichting van de Paraguayaanse voetbalclub Club Sportivo Trinidense.
    • 15 september » In Duitsland worden de Neurenberger wetten ingevoerd door de nazi's.
    • 6 december » Oprichting van de Paraguayaanse voetbalclub Club Sportivo 2 de Mayo.
  • De temperatuur op 23 maart 1993 lag tussen 1,9 °C en 9,5 °C en was gemiddeld 6,6 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 8,3 uur zonneschijn (67%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1993: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,2 miljoen inwoners.
    • 12 februari » Gruwelijke moord op James Bulger. Twee jongens van tien jaar oud ontvoeren, martelen en vermoorden een peuter van drie jaar oud.
    • 31 augustus » De voormalige Albanese premier Vilson Ahmeti, leider van een overgangsregering die in 1991 en 1992 vier maanden aan de macht is geweest, wordt veroordeeld tot twee jaar cel wegens verspilling van buitenlandse hulpgelden ter waarde van 1,6 miljoen dollar.
    • 1 september » Ex-keizer Jean-Bédel Bokassa van de Centraal-Afrikaanse Republiek wordt vrijgelaten uit de gevangenis, nadat president André Kolingba hem onverwachts gratie heeft verleend.
    • 29 november » Het Afrikaner Volksfront, een alliantie van rechtse blanke groeperingen in Zuid-Afrika, richt een eigen 'overgangsbewind' op.
    • 8 december » De Amerikaanse president Bill Clinton tekent het North American Free Trade Agreement (NAFTA).
    • 15 december » Het tennisduo Jacco Eltingh en Paul Haarhuis wordt in Bussum uitgeroepen tot sportploeg van het jaar 1993 vanwege hun wereldtitel in het dubbelspel. Schaatser Falko Zandstra, Europees en wereldkampioen, en wielrenster Leontien van Moorsel, wereldkampioene en winnares van de Tour Feminin, krijgen de titel sportman en sportvrouw van het jaar toebedeeld.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van der Heide


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Weening, "Weening en Achtkarspelen e.o.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-weening/I116173.php : benaderd 12 oktober 2026), "Gosse van der Heide (1913-1993)".