Weening en Achtkarspelen e.o. » Jan Bethlehem (1905-1972)

Persoonlijke gegevens Jan Bethlehem 


Gezin van Jan Bethlehem

Hij is getrouwd met Martha Warmolts.

Zij zijn getrouwd op 26 mei 1932 te Roden (Dr), hij was toen 27 jaar oud.Bron 3

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jan Bethlehem?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jan Bethlehem

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jan Bethlehem

Jan Bethlehem
1864-1934
Hinke Meyer
1865-1942

Jan Bethlehem
1905-1972

1932

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Geboorteregister 1905, Achtkarspelen
  2. https://www.graftombe.nl/names/info/854216/bethlehem
  3. Huwelijksregister Roden, 1932

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 6 april 1905 lag tussen -0,8 °C en 7,0 °C en was gemiddeld 2,7 °C. Er was 6,3 uur zonneschijn (47%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1905: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
    • 15 januari » Bij Loen, Noorwegen veroorzaakt een in een meer gestort rotsblok een tsunami. Er vallen 61 doden.
    • 1 februari » Oprichting van de Haagse voetbalclub ADO (Alles Door Oefening).
    • 11 februari » Oprichting van de Apostolische Prefectuur Nederlands-Borneo in Nederlands-Indië.
    • 24 februari » In Zwitserland wordt de Simplontunnel voltooid.
    • 17 augustus » Kabinet-Kuyper treedt af en wordt opgevolgd door Kabinet-De Meester.
    • 21 november » Albert Einstein publiceert zijn massa-energierelatie E=mc² in de Annalen der Physik.
  • De temperatuur op 26 mei 1932 lag tussen 3,6 °C en 14,9 °C en was gemiddeld 10,0 °C. Er was 7,8 uur zonneschijn (48%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1932: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,1 miljoen inwoners.
    • 12 mei » Tien weken na zijn kidnapping wordt het zoontje van Charles Lindbergh dood teruggevonden.
    • 20 mei » Amelia Earhart begint aan de eerste non-stop solovlucht over de Atlantische Oceaan door een vrouwelijke piloot.
    • 22 juni » Catalina Tomàs wordt heilig verklaard door Paus Pius XI.
    • 28 juni » In België wordt de eerste taalwet in stemming gebracht.
    • 2 augustus » Het positron, het antideeltje van het elektron, wordt ontdekt door Carl Anderson.
    • 20 november » Aardbeving bij Uden met een sterkte van 5,0 op de Schaal van Richter.
  • De temperatuur op 3 juli 1972 lag tussen 12,0 °C en 18,7 °C en was gemiddeld 14,8 °C. Er was 1,6 mm neerslag gedurende 3,1 uur. Er was 3,4 uur zonneschijn (20%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet Biesheuvel I met als eerste minister Mr. B.W. Biesheuvel (ARP).
  • Van donderdag 20 juli 1972 tot vrijdag 11 mei 1973 was er in Nederland het kabinet Biesheuvel II met als eerste minister Mr. B.W. Biesheuvel (ARP).
  • In het jaar 1972: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 13,3 miljoen inwoners.
    • 28 februari » De regering van Soedan sluit in Addis Abeba een vredesakkoord met de Zuid-Soedanese rebellen van de SSLF.
    • 8 juni » In Vietnam maakt fotograaf Nick Ut de beroemde foto van het meisje Kim Phuc dat na een napalmbombardement gillend wegrent.
    • 31 augustus » Mark Spitz verbetert bij de Olympische Spelen in München zijn eigen wereldrecord op de 100 meter vlinderslag tot 54,27.
    • 2 september » DDR-sprintatlete Renate Stecher scherpt bij de Olympische Spelen in München het wereldrecord op de 100 meter aan tot 11,07 seconden.
    • 25 november » Norman Kirk wordt verkozen tot premier van Nieuw-Zeeland.
    • 14 december » Eugene Cernan verlaat als (tot nu toe) laatste bezoeker de maan om met de Apollo 17 naar de aarde terug te keren.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Bethlehem


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Weening, "Weening en Achtkarspelen e.o.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-weening/I115143.php : benaderd 13 oktober 2026), "Jan Bethlehem (1905-1972)".