Weening en Achtkarspelen e.o. » Stijntje Folkersma (1907-)

Persoonlijke gegevens Stijntje Folkersma 


Gezin van Stijntje Folkersma

Zij is getrouwd met Jan Johannes Looyenga.

Zij zijn getrouwd op 17 mei 1934 te Achtkarspelen (Fr), zij was toen 26 jaar oud.Bron 2

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Stijntje Folkersma?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Stijntje Folkersma

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Stijntje Folkersma

Egbert Sipkes
1851-1938

Stijntje Folkersma
1907-????

1934

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Geboorteregister 1907, Achtkarspelen
  2. Huwelijksregister 1934, Achtkarspelen

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 3 augustus 1907 lag tussen 8,8 °C en 17,2 °C en was gemiddeld 14,6 °C. Er was 4,2 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1907: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,6 miljoen inwoners.
    • 24 april » Oprichting van de Egyptische voetbalclub Al-Ahly.
    • 3 juli » Decreet Lamentabili Sanu Exitu van de Congregatie van de Inquisitie van de Romeinse Curie waarin 65 modernistische dwalingen worden veroordeeld.
    • 1 augustus » Robert Baden-Powell richt de padvinderij op.
    • 31 augustus » De Brits-Russische Conventie vindt plaats, over problemen met Perzië, Afghanistan en Tibet.
    • 17 oktober » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub Atalanta Bergamo.
    • 6 november » Koets raakt bij dichte mist in het Hoendiep nabij Hoogkerk, 5 doden t.w. oud-commissaris Johan Æmilius Abraham van Panhuys, zoon Hobbe (burgemeester van Leek), hun echtgenotes en huisknecht.
  • De temperatuur op 17 mei 1934 lag tussen 2,6 °C en 12,1 °C en was gemiddeld 7,6 °C. Er was 1,0 mm neerslag gedurende 0,9 uur. Er was 10,7 uur zonneschijn (68%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1934: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,3 miljoen inwoners.
    • 17 februari » Koning Albert I van België komt om tijdens een beklimming van een rots te Marche-les-Dames in de provincie Namen.
    • 23 februari » Leopold III wordt na de dood van zijn vader Albert I koning der Belgen.
    • 11 maart » De 'kopbal à la Bakhuys' ziet het licht. Met een snoekduik passeert Beb Bakhuys de Belgische doelman André Vandeweijer in de door Nederland met 9-3 gewonnen wedstrijd in het Olympisch Stadion in Amsterdam.
    • 14 maart » Dionigi Tettamanzi, Italiaans kardinaal-aartsbisschop van Milaan († 2017)
    • 4 juli » In Amsterdam breekt het Jordaanoproer uit als reactie op de verlaging van de werklozensteun door het kabinet-Colijn
    • 15 september » De Nederlandse wielrenners Sam Hoevens, Klaas van Nek jr. en Flip Reijnders komen bij Schoorldam om het leven nadat hun auto in botsing komt met een stoomtram.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1902 » Regina Jonas, Duits rabbijn; eerste vrouwelijke rabbijn in de geschiedenis († 1944)
  • 1903 » Habib Bourguiba, Tunesisch politicus, president van de Republiek Tunesië 1957-1987 († 2000)
  • 1906 » Leonhard Huizinga, Nederlands schrijver († 1980)
  • 1911 » Jos De Saeger, Belgisch politicus († 1998)
  • 1911 » Koos Landwehr, Nederlands hovenier en botanisch tekenaar († 1996)
  • 1912 » Ab van Bemmel, Nederlands bokser († 1986)

Over de familienaam Folkersma


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Weening, "Weening en Achtkarspelen e.o.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-weening/I115130.php : benaderd 29 september 2026), "Stijntje Folkersma (1907-)".