Weening en Achtkarspelen e.o. » Blijke Kloosterman (1902-1974)

Persoonlijke gegevens Blijke Kloosterman 


Gezin van Blijke Kloosterman

Zij is getrouwd met Theunis Kats.

Zij zijn getrouwd op 12 mei 1928 te Achtkarspelen (Fr), zij was toen 26 jaar oud.Bron 3


Kind(eren):

  1. Baukje Kats  1923-2010

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Blijke Kloosterman?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Blijke Kloosterman

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Blijke Kloosterman

Blijke Kloosterman
1902-1974

1928

Theunis Kats
1906-1984

Baukje Kats
1923-2010

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Geboorteregister 1902, Achtkarspelen
  2. https://www.graftombe.nl/names/info/274080/kloosterman
  3. Huwelijksregister 1928, Achtkarspelen

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 16 januari 1902 lag tussen 5,1 °C en 7,9 °C en was gemiddeld 6,9 °C. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1902: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
    • 8 mei » Op Martinique barst een vulkaan uit. Gloeiend hete lava stroomt over de hellingen van de Mont Pelée naar beneden. Ten gevolge van die uitbarsting verliezen vele mensen het leven en wordt de voornaamste stad op het eiland, Saint Pierre, verwoest.
    • 20 mei » Cuba wordt onafhankelijk van de Verenigde Staten.
    • 23 juli » Oprichting van de Nederlandse voetbalclub SBV Excelsior.
    • 18 augustus » Oprichting van de Oostenrijkse omnisportvereniging Grazer AK.
    • 23 augustus » Bij Herwijnen slaat een bootje om met passagiers voor een voor anker liggend stoomschip, vijf van de tien opvarenden verdrinken.
    • 14 december » Eerste telegraafkabel gelegd onder de Stille Oceaan.
  • De temperatuur op 12 mei 1928 lag tussen 2,1 °C en 12,3 °C en was gemiddeld 8,3 °C. Er was 1,0 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1928: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,6 miljoen inwoners.
    • 19 februari » Canada verslaat Zwitserland met 13-0 in de finaleronde van het olympisch ijshockeytoernooi in St. Moritz, en prolongeert de olympische én de wereldtitel.
    • 14 maart » Florentino Feliciano, Filipijns rechtsgeleerde en rechter († 2015)
    • 7 juni » Karel Dubois, een kanunnik uit Roeselare, sticht de KSA als onderdeel van de Katholieke Actie (KA) en vervanger van de AKVS.
    • 15 juli » De Luxemburgse wielrenner Nicolas Frantz wint de 22e editie van de Ronde van Frankrijk.
    • 9 augustus » Tijdens de Olympische Spelen in Amsterdam wint de Nederlandse gymnastiekploeg goud. Zij zijn de eerste Nederlandse vrouwelijke olympische kampioenen.
    • 1 november » In Bergamo wordt het Stadio Atleti Azzurri d'Italia officieel geopend.
  • De temperatuur op 21 juli 1974 lag tussen 8,7 °C en 20,6 °C en was gemiddeld 15,3 °C. Er was 11,7 uur zonneschijn (73%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van vrijdag 11 mei 1973 tot maandag 19 december 1977 was er in Nederland het kabinet Den Uyl met als eerste minister Drs. J.M. den Uyl (PvdA).
  • In het jaar 1974: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 13,5 miljoen inwoners.
    • 6 april » In Brighton (Engeland) wint ABBA het 19e Eurovisiesongfestival, met het liedje Waterloo.
    • 6 mei » Aftreden van Willy Brandt als bondskanselier van West-Duitsland.
    • 5 juni » Het Nederlands voetbalelftal speelt in Rotterdam gelijk tegen Roemenië (0-0) in de laatste oefeninterland voor de start van het WK voetbal in West-Duitsland.
    • 23 juni » Het Nederlands voetbalelftal zet Bulgarije met 4-1 opzij in de derde groepswedstrijd bij het WK voetbal 1974 in West-Duitsland. Johan Neeskens benut twee strafschoppen.
    • 1 juli » Beëdiging van Walter Scheel als vierde bondspresident van West-Duitsland.
    • 1 december » Een Boeing 727 verongelukt in slecht weer bij Washington Dulles International Airport. Alle 92 inzittenden komen om.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Kloosterman


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Weening, "Weening en Achtkarspelen e.o.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-weening/I112763.php : benaderd 12 oktober 2026), "Blijke Kloosterman (1902-1974)".