Weening en Achtkarspelen e.o. » Trijntje Bosgraaf (1904-1988)

Persoonlijke gegevens Trijntje Bosgraaf 


Gezin van Trijntje Bosgraaf

(1) Zij is getrouwd met Kobus Veenstra.

Zij zijn getrouwd.


(2) Zij is getrouwd met Wytze van Santen.

Zij zijn getrouwd op 13 oktober 1927 te Achtkarspelen (Fr), zij was toen 22 jaar oud.Bron 3

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Trijntje Bosgraaf?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Trijntje Bosgraaf

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Trijntje Bosgraaf

Sybrigje Alma
1875-1961

Trijntje Bosgraaf
1904-1988

(1) 
(2) 1927

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Geboorteregister 1904, Achtkarspelen
  2. https://www.graftombe.nl/names/info/273660/bosgraaf
  3. Huwelijksregister 1927, Achtkarspelen

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 19 november 1904 lag tussen 5,5 °C en 8,5 °C en was gemiddeld 7,2 °C. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1904: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,4 miljoen inwoners.
    • 23 januari » De Noorse plaats Ålesund wordt verwoest door een brand.
    • 4 februari » De stoomtrawler Judith uit Vlaardingen vergaat, 9 doden.
    • 7 februari » Een groot deel van de Amerikaanse stad Baltimore brandt af.
    • 17 februari » Première van de opera Madama Butterfly van Giacomo Puccini in het Teatro alla Scala in Milaan.
    • 1 mei » België en Frankrijk spelen beide de eerste voetbalinterland uit hun geschiedenis en spelen in Brussel met 3-3 gelijk.
    • 31 oktober » Het Nationaal Congres van Brazilië keurt de Wet voor Verplichte Vaccinatie goed, wat de aanleiding is voor de "Vaccinrevolte".
  • De temperatuur op 13 oktober 1927 lag tussen 7,2 °C en 12,1 °C en was gemiddeld 9,9 °C. Er was 0,7 mm neerslag. Er was 0,4 uur zonneschijn (4%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1927: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,5 miljoen inwoners.
    • 9 mei » Canberra vervangt Melbourne als hoofdstad van Australië
    • 11 mei » De Academy of Motion Picture Arts and Sciences, de "Academy" die de Oscars uitreikt, wordt opgericht.
    • 18 mei » In het dorp Bath in Michigan blaast een man zijn boerderij, de plaatselijke lagere school en zijn auto op. 45 mensen, voornamelijk schoolkinderen, komen om het leven.
    • 26 mei » De Ford Motor Company staakt de productie van de T-Ford.
    • 13 juni » Op Fifth Avenue wordt een ticker-tape parade gehouden ter ere van Charles Lindbergh die enkele weken eerder de eerste non-stop solovlucht over de Atlantische Oceaan had uitgevoerd.
    • 6 november » In Lima behaalt het Peruviaans voetbalelftal de grootste overwinning uit de geschiedenis van de nationale ploeg door Bolivia met 9-0 te verslaan.
  • De temperatuur op 12 maart 1988 lag tussen 1,4 °C en 7,5 °C en was gemiddeld 4,3 °C. Er was 0,7 mm neerslag gedurende 3,2 uur. Er was 2,4 uur zonneschijn (21%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 4 november 1986 tot dinsdag 7 november 1989 was er in Nederland het kabinet Lubbers II met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1988: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,7 miljoen inwoners.
    • 23 februari » Schaatsster Yvonne van Gennip wint de 3000 meter (goud) in Calgary tijdens de Olympische Winterspelen.
    • 21 april » Een Portugese boer vindt naast een weg op dertig kilometer van Lissabon het lijk van Evo Fernandez, de voormalige secretaris-generaal van de Mozambikaanse verzetsbeweging RENAMO.
    • 10 juni » De openingswedstrijd van het Europees kampioenschap voetbal 1988 wordt gespeeld.
    • 28 juli » Koning Hoessein van Jordanië doet officieel afstand van de Westelijke Jordaanoever als Jordaans grondgebied.
    • 16 november » Regerend Europees kampioen Nederland verliest met 1-0 van Italië. Gianluca Vialli maakt het enige doelpunt in de oefeninterland in Rome.
    • 1 december » De twee belangrijkste politieke partijen in Soedan stemmen in beginsel in met een ontwerp-vredesovereenkomst met de zuidelijke rebellen van het Soedanees Volksbevrijdingsleger (SPLA).


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Bosgraaf

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Bosgraaf.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Bosgraaf.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Bosgraaf (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Weening, "Weening en Achtkarspelen e.o.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-weening/I112682.php : benaderd 12 oktober 2026), "Trijntje Bosgraaf (1904-1988)".