Weening en Achtkarspelen e.o. » Klaaske Koster (1910-1993)

Persoonlijke gegevens Klaaske Koster 


Gezin van Klaaske Koster

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Klaaske Koster?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Klaaske Koster

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Klaaske Koster

Jetze Koster
1863-1931

Klaaske Koster
1910-1993


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Geboorteregister 1910, Tietjerksteradeel
  2. https://www.graftombe.nl/names/info/568208/koster

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 4 juni 1910 lag tussen 10,2 °C en 22,8 °C en was gemiddeld 17,0 °C. Er was 3,6 mm neerslag. Er was 6,8 uur zonneschijn (41%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1910: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,9 miljoen inwoners.
    • 23 januari » Het vissersschip MD 1 uit Middelharnis zinkt tijdens een storm, 13 doden.
    • 24 februari » Oprichting van de Zweedse voetbalclub Malmö FF.
    • 10 juni » Oprichting van de Deense voetbalclub Fremad Amager.
    • 1 september » Opening van het Ninian Park in Cardiff.
    • 20 september » Oprichting van de Portugese voetbalclub Club Sport Marítimo.
    • 3 december » Demonstratie van de eerste neonlamp, door Georges Claude.
  • De temperatuur op 7 april 1993 lag tussen 2,5 °C en 9,2 °C en was gemiddeld 7,2 °C. Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1993: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,2 miljoen inwoners.
    • 13 januari » Het dodental als gevolg van botsingen tussen hindoes en moslims in de Indiase stad Bombay loopt op tot bijna vijfhonderd. De meeste slachtoffers zijn moslims.
    • 15 april » De Spaanse voetbalclub Sporting Gijón stelt de Nederlandse trainer-coach Bert Jacobs op non-actief.
    • 9 mei » In de Efteling wordt de attractie Droomvlucht geopend.
    • 13 oktober » Het Macedonisch voetbalelftal speelt de eerste interland als onafhankelijke staat en verslaat Slovenië in Kranj met 4-1. Het allereerste doelpunt komt op naam van aanvaller Zoran Boškovski.
    • 18 november » Eenentwintig politieke partijen in Zuid-Afrika keuren de nieuwe grondwet goed.
    • 28 november » Familieleden van de voortvluchtige Colombiaanse drugsbaron Pablo Escobar, leider van het Medellin-drugskartel, vragen tevergeefs asiel aan in Duitsland.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Koster

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Koster.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Koster.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Koster (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Weening, "Weening en Achtkarspelen e.o.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-weening/I111454.php : benaderd 24 december 2025), "Klaaske Koster (1910-1993)".