Weening en Achtkarspelen e.o. » Antje van der Ploeg (1892-1954)

Persoonlijke gegevens Antje van der Ploeg 


Gezin van Antje van der Ploeg

Zij is getrouwd met Auke Lodewijks Postma.

Zij zijn getrouwd op 18 mei 1912 te Tietjerksteradeel, Friesland, Nederland, zij was toen 20 jaar oud.Bron 4

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Antje van der Ploeg?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Antje van der Ploeg

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Antje van der Ploeg


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Geboorteregister 1892, Tietjerksteradeel
  2. Overlijdensregister 1954, Menaldumadeel
  3. https://www.graftombe.nl/names/info/107562/ploeg_van_der
  4. Huwelijksregister 1912, Tietjerksteradeel

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 12 april 1892 lag rond de 5,7 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 84%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
  • In het jaar 1892: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 13 januari » Jaap Eden wordt de eerste Nederlandse wereldkampioen in de schaatsgeschiedenis.
    • 15 maart » Verheffing van de rooms-katholieke apostolische prefectuur Denemarken tot het apostolisch vicariaat Denemarken.
    • 27 maart » In Manresa (Catalonië) wordt de Bases de Manresa, een ontwerp voor een regionale grondwet, goedgekeurd.
    • 3 april » Het eerste sundae-ijsje wordt gedocumenteerd.
    • 14 mei » Oprichting van huidige Arnhemse voetbalclub Vitesse.
    • 7 juni » Tijdens een vijf dagen durende uitbarsting van de vulkaan Awu op het Indonesische eiland Sangir komen 1.532 mensen om.
  • De temperatuur op 18 mei 1912 lag tussen 4,0 °C en 16,3 °C en was gemiddeld 11,2 °C. Er was 7,0 uur zonneschijn (44%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1912: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
    • 17 januari » De Brit Robert Falcon Scott bereikt de Zuidpool, meer dan een maand na zijn rivaal Roald Amundsen.
    • 14 februari » Arizona wordt de achtenveertigste staat van de Verenigde Staten.
    • 14 maart » Charles van Acker, Belgisch-Amerikaans autocoureur († 1998)
    • 30 maart » Frankrijk vormt een protectoraat over Marokko.
    • 10 april » De Titanic verlaat de haven van Southampton, Engeland.
    • 20 juli » De Amerikaanse zwemmer Duke Kahanamoku verbetert in Hamburg het wereldrecord op de 100 meter vrije slag tot 1.01,6. Het oude record (1.02,4) stond sinds 6 april van hetzelfde jaar op naam van de Duitser Kurt Bretting.
  • De temperatuur op 25 april 1954 lag tussen 0,6 °C en 14,0 °C en was gemiddeld 7,5 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 11,7 uur zonneschijn (81%). Het was licht bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 2 september 1952 tot 13 oktober 1956 was er in Nederland het kabinet Drees II met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1954: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 10,6 miljoen inwoners.
    • 14 januari » De Amerikaanse actrice, Marilyn Monroe treedt in het huwelijk met de honkballer Joe DiMaggio.
    • 11 april » Uitgeroepen tot de saaiste en minst nieuwswaardige dag van de 20e eeuw.
    • 14 augustus » Eerste wedstrijd in het betaald voetbal in Nederland gaat tussen Alkmaar '54 en Sportclub Venlo. Het eerste doelpunt wordt gemaakt door Klaas Smit. De wedstrijd eindigt in 3-0 voor de ploeg uit Alkmaar.
    • 1 november » Benoeming van Giovanni Battista Montini tot aartsbisschop van Milaan.
    • 30 november » Een meteoriet slaat door een dak en treft een vrouw in Sylacauga (Alabama).
    • 16 december » Productie van de eerste, synthetische diamant, door Tracy Hall.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van der Ploeg


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Weening, "Weening en Achtkarspelen e.o.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-weening/I110547.php : benaderd 12 oktober 2026), "Antje van der Ploeg (1892-1954)".