Weening en Achtkarspelen e.o. » Cornelia Bosma (1909-1977)

Persoonlijke gegevens Cornelia Bosma 


Gezin van Cornelia Bosma

Zij is getrouwd met Pieter Jurjen Groenewoud.

Zij zijn getrouwd op 7 mei 1932 te Achtkarspelen (Fr), zij was toen 23 jaar oud.Bron 3


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelia Bosma?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Cornelia Bosma

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Cornelia Bosma


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Geboorteregister 1909, Achtkarspelen
  2. https://www.graftombe.nl/names/info/237920/bosma
  3. Huwelijksregister 1932, Achtkarspelen

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 11 april 1909 lag tussen -2,0 °C en 18,3 °C en was gemiddeld 8,9 °C. Er was 0,2 mm neerslag. Er was 10,0 uur zonneschijn (74%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1909: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,8 miljoen inwoners.
    • 21 februari » De Rotterdamse politie stelt een rijwielbrigade in.
    • 31 maart » Servië accepteert Oostenrijks gezag over Bosnië en Herzegovina.
    • 6 april » De Amerikaanse ontdekkingsreiziger Robert Peary bereikt (vermoedelijk) de Noordpool, samen met Matthew Henson en vier Inuit: Ooqueh, Ootah, Egingwah en Seeglo.
    • 18 april » Jeanne d'Arc wordt in Rome zalig verklaard.
    • 27 juni » In Etten-Leur vindt de eerste gemotoriseerde vlucht boven Nederland plaats. De piloot is de Franse luchtvaartpionier Charles de Lambert.
    • 26 juli » In Catalonië begint de Tragische week, een opstand die hardhandig wordt neergeslagen.
  • De temperatuur op 7 mei 1932 lag tussen -1,9 °C en 13,3 °C en was gemiddeld 6,0 °C. Er was 3,9 uur zonneschijn (26%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1932: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,1 miljoen inwoners.
    • 26 januari » Ernest Lawrence vraagt octrooi aan op het cyclotron.
    • 7 februari » James Chadwick publiceert in het tijdschrift Nature voor het eerst over het neutron, een deeltje zonder elektrische lading dat voorkomt in atoomkernen.
    • 19 maart » Opening van de Sydney Harbour Bridge.
    • 10 mei » Het Wilhelmus wordt het Nederlandse volkslied.
    • 28 mei » De Afsluitdijk wordt om twee minuten over één 's middags gesloten; de Zuiderzee is nu het IJsselmeer.
    • 29 mei » Oprichting van de Centrale Organisatie van Voetbal Scheidsrechters.
  • De temperatuur op 19 april 1977 lag tussen -2,6 °C en 9,3 °C en was gemiddeld 3,6 °C. Er was 6,8 uur zonneschijn (48%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van vrijdag 11 mei 1973 tot maandag 19 december 1977 was er in Nederland het kabinet Den Uyl met als eerste minister Drs. J.M. den Uyl (PvdA).
  • Van maandag 19 december 1977 tot vrijdag 11 september 1981 was er in Nederland het kabinet Van Agt I met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA/KVP).
  • In het jaar 1977: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 13,8 miljoen inwoners.
    • 3 januari » Apple Inc. wordt een officieel geregistreerde bedrijfsvorm. Dit voor meer zekerheid en veiligheid.
    • 21 juli » Begin van een zesdaags gewapend grensconflict tussen Egypte en Libië.
    • 28 juli » President Francisco Morales Bermúdez belooft dat Peru binnen drie jaar na twaalf jaar militair bewind zal terugkeren naar een burgerregering.
    • 5 september » Voyager 1 gelanceerd.
    • 6 oktober » Eerste vlucht van een Mikojan-Goerevitsj MiG-29 Fulcrum, een Russische straaljager.
    • 14 december » Première van de film Saturday Night Fever.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Bosma

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Bosma.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Bosma.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Bosma (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Weening, "Weening en Achtkarspelen e.o.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-weening/I110036.php : benaderd 15 oktober 2026), "Cornelia Bosma (1909-1977)".