Weening en Achtkarspelen e.o. » Marijke Solle (1880-1950)

Persoonlijke gegevens Marijke Solle 


Gezin van Marijke Solle

(1) Zij is getrouwd met Rombertus van Heukelem.

Zij zijn getrouwd op 17 mei 1902 te Grootegast (Gr), zij was toen 22 jaar oud.Bron 3


Kind(eren):

  1. Harm van Heukelum  1903-1965


(2) Zij is getrouwd met Jurjen Westra.

Zij zijn getrouwd op 14 september 1926 te Grijpskerk (Gr), zij was toen 46 jaar oud.Bron 4

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Marijke Solle?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Marijke Solle

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Marijke Solle

Hendrik Solle
1849-1925
Tetje Jongsma
1854-1920

Marijke Solle
1880-1950

(1) 1902
(2) 1926

Jurjen Westra
1894-1962


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Geboorteregister Grootegast 1880
  2. Overlijdensregister Grijpskerk 1950
  3. Huwelijksregister Grootegast 1902
  4. Huwelijksregister Grijpskerk 1926

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 21 maart 1880 lag rond de 8,1 °C. De winddruk was 4 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 54%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 20 augustus 1879 tot 23 april 1883 was er in Nederland het kabinet Van Lijnden van Sandenburg met als eerste minister Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (conservatief-AR).
  • In het jaar 1880: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 1 januari » De aanleg van het Panamakanaal vangt aan.
    • 27 januari » Thomas Edison ontvangt octrooi (#223898) op de gloeilamp.
    • 3 juni » Alexander Graham Bell gebruikt zijn fotofoon voor de eerste keer om een draadloos telefoongesprek te verzenden.
    • 24 juni » Eerste uitvoering van O Canada, het lied dat later het volkslied van Canada zou worden.
    • 20 oktober » De Vrije Universiteit Amsterdam wordt opgericht.
    • 11 november » Ned Kelly, een Australische outlaw, wordt opgehangen in Melbourne.
  • De temperatuur op 14 september 1926 lag tussen 10,2 °C en 19,1 °C en was gemiddeld 14,4 °C. Er was 5,9 uur zonneschijn (46%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 4 augustus 1925 tot 8 maart 1926 was er in Nederland het kabinet Colijn I met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1926: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,4 miljoen inwoners.
    • 27 januari » John Logie Baird geeft de eerste demonstratie van een nieuwe uitvinding: de televisie.
    • 19 februari » Oprichting van de Noorse voetbalclub Sogndal Idrettslag, het latere Sogndal Fotball.
    • 8 maart » Vier maanden na de Nacht van Kersten krijgt Nederland een nieuwe regering, het kabinet-De Geer I.
    • 18 april » Oprichting van de Ecuadoraanse voetbalclub Club 9 de Octubre.
    • 7 juni » De Catalaanse architect Antoni Gaudí wordt aangereden door een tram in zijn woonplaats Barcelona. Hij sterft enkele dagen later.
    • 25 december » Yoshihito, de 123ste keizer van Japan, sterft aan een hartaanval.
  • De temperatuur op 3 oktober 1950 lag tussen 8,8 °C en 14,5 °C en was gemiddeld 11,3 °C. Er was 0,4 mm neerslag gedurende 0,5 uur. Er was 7,2 uur zonneschijn (62%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
  • In het jaar 1950: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 10,0 miljoen inwoners.
    • 8 januari » In zijn verblijf aan de Franse Rivièra ontvangt Koning Leopold III van België de minister van Buitenlandse Zaken (Paul van Zeeland) en baron van der Straeten-Waillet om te praten over een mogelijke terugkeer.
    • 11 januari » In Italië valt het vijfde kabinet van de christendemocraat Alcide De Gasperi.
    • 19 maart » Zaligverklaring van Paola Elisabetta Cerioli (1816-1865), Italiaans stichteres van de Zusters van de Heilige Familie, in Rome door Paus Pius XII.
    • 19 april » Oprichting van de Colombiaanse voetbalclub Unión Magdalena.
    • 26 juli » Het Koninklijk Nederlandsch-Indisch Leger (KNIL) wordt ontbonden.
    • 19 december » Voetballer Abe Lenstra wijst een aanbieding van de hand om voor honderdduizend gulden bij ACF Fiorentina te gaan spelen. Hij zou per maand zeshonderd gulden verdienen, plus premies. Omdat de burgemeester van Heerenveen niet kan garanderen dat hij zijn baan als ambtenaar na twee jaar terugkrijgt, besluit Lenstra in Nederland te blijven.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Solle

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Solle.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Solle.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Solle (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Weening, "Weening en Achtkarspelen e.o.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-weening/I108223.php : benaderd 27 september 2026), "Marijke Solle (1880-1950)".