Weening en Achtkarspelen e.o. » Sytske van der Veen (1892-1983)

Persoonlijke gegevens Sytske van der Veen 


Gezin van Sytske van der Veen

Zij is getrouwd met Pieter van der Tuin.

Zij zijn getrouwd op 11 februari 1911 te Kollumerland c.a., Friesland, Nederland, zij was toen 18 jaar oud.Bron 3


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. Willem van der Tuin  1924-2022

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Sytske van der Veen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Sytske van der Veen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Sytske van der Veen


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Geboorteregister 1892, Achtkarspelen
  2. https://www.graftombe.nl/names/info/83498/veen_van_der
  3. Huwelijksregister 1911, Kollumerland c.a.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 26 maart 1892 lag rond de 9,1 °C. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 89%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
  • In het jaar 1892: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 27 maart » In Manresa (Catalonië) wordt de Bases de Manresa, een ontwerp voor een regionale grondwet, goedgekeurd.
    • 3 april » Het eerste sundae-ijsje wordt gedocumenteerd.
    • 14 mei » Oprichting van huidige Arnhemse voetbalclub Vitesse.
    • 24 mei » Octrooiaanvraag van Thomas Edison op de elektrische spoorweg.
    • 31 oktober » Inwijding van de gerestaureerde slotkapel in Wittenberg.
    • 18 december » Wereldpremière van De notenkraker van Tsjaikovski in het Mariinskitheater te Sint-Petersburg.
  • De temperatuur op 11 februari 1911 lag tussen -3,9 °C en 2,5 °C en was gemiddeld 0,1 °C. Er was 0,3 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1911: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
    • 8 april » In Leiden ontdekt Heike Kamerlingh Onnes supergeleiding.
    • 22 mei » In de Duitse havenstad Kiel loopt de Kaiser van stapel, het eerste turbine-lijnschip ter wereld.
    • 31 mei » De Titanic wordt te water gelaten.
    • 17 juni » De Universiteit van IJsland wordt gesticht.
    • 23 oktober » Italiaans-Turkse Oorlog: Kapitein-Vlieger Carlos Piazza steeg op 23 oktober 1911 om 06:19 uur met zijn Blériot XI op voor een verkenningsvlucht, om zo de Turks-Arabische opmars te lokaliseren. Hierdoor legde Kapitein-Vlieger Carlos Piazza de eerste oorlogsvlucht af in de geschiedenis en was de Blériot XI het eerste militaire vliegtuig dat ingezet werd tijdens een oorlog. Gevolgd door Kapitein-Vlieger Ricardo Moizo in een Nieuport.
    • 12 december » Hoofdstad van India wordt New Delhi, dat was voordien Calcutta .
  • De temperatuur op 22 januari 1983 lag tussen 4,3 °C en 6,8 °C en was gemiddeld 5,8 °C. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 4 november 1982 tot maandag 14 juli 1986 was er in Nederland het kabinet Lubbers I met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1983: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,3 miljoen inwoners.
    • 2 januari » Somalische guerrillastrijders bevrijden bij een aanval op de gevangenis in de Keniase stad Mandera in totaal 724 gevangenen. Enkele soldaten worden hierbij gedood.
    • 16 februari » Het Nederlands voetbalelftal verliest met 1-0 van Spanje in de EK-kwalificatiereeks. Drie spelers spelen hun laatste interland voor Oranje: Ruud Krol (83ste), Hugo Hovenkamp (31ste) en John Metgod (21ste).
    • 30 mei » Na een reeks bomaanslagen in en rond de hoofdstad Lima wordt de noodtoestand in geheel Peru afgekondigd.
    • 5 juni » In Valdivia wordt de Chileense voetbalclub Deportes Valdivia opgericht.
    • 22 augustus » Zwemmer Michael Gross uit West-Duitsland scherpt bij de Europese kampioenschappen in Rome zijn eigen wereldrecord op de 200 meter vrije slag aan tot 1.47,87.
    • 14 december » Dichteres Vasalis krijgt in Muiden de P.C. Hooftprijs uitgereikt uit handen van minister Elco Brinkman van Cultuur.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van der Veen


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Weening, "Weening en Achtkarspelen e.o.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-weening/I107347.php : benaderd 30 september 2026), "Sytske van der Veen (1892-1983)".