Stamboom Warning » Margaretha Catharina Schotten (1904-)

Persoonlijke gegevens Margaretha Catharina Schotten 


Gezin van Margaretha Catharina Schotten


Notities over Margaretha Catharina Schotten

Stambomen op MyHeritage.com

Familiesite: van den berg Web Site

Familiestamboom: 154023161-1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Margaretha Catharina Schotten?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Margaretha Catharina Schotten

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Margaretha Catharina Schotten

Antonie Kuhn
1840-1884

Margaretha Catharina Schotten
1904-????


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 25 maart 1904 lag tussen 2,5 °C en 4,8 °C en was gemiddeld 3,6 °C. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • In het jaar 1904: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,4 miljoen inwoners.
      • 4 februari » De stoomtrawler Judith uit Vlaardingen vergaat, 9 doden.
      • 17 februari » Première van de opera Madama Butterfly van Giacomo Puccini in het Teatro alla Scala in Milaan.
      • 12 april » De Franse gebroeders Dufaux beproeven met succes het prototype van de helikopter.
      • 4 juli » Oprichting van de Duitse voetbalclub Borussia Fulda.
      • 31 oktober » Het Nationaal Congres van Brazilië keurt de Wet voor Verplichte Vaccinatie goed, wat de aanleiding is voor de "Vaccinrevolte".
      • 5 november » De Engelse atleet Alfred Shrubb vestigt het werelduurrecord atletiek in Glasgow: in één uur tijd loopt hij 18742 m.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Schotten

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Schotten.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Schotten.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Schotten (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Warning is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Hans Warning, "Stamboom Warning", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-warning/I157.php : benaderd 16 februari 2026), "Margaretha Catharina Schotten (1904-)".