Stamboom Voet-Evers » Arnoldus van de Ven (-1866)

Persoonlijke gegevens Arnoldus van de Ven 


Gezin van Arnoldus van de Ven

Hij is getrouwd met Petronella Verhoeven.

Zij zijn getrouwd op 18 februari 1816 te Son en Breugel, NB.Bron 3

[Son en Breugel Deel 13 Jaar 1816 Akte 8]

Kind(eren):

  1. Hendrica van de Ven  1817-1880

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Arnoldus van de Ven?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Arnoldus van de Ven

Arnoldus van de Ven
-1866

1816

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Son 1788 DTB inv.nr. 52.1 , folio 249
  2. Son en Breugel Deel 32 Jaar 1866 Akte 9
  3. Son en Breugel Deel 13 Jaar 1816 Akte 8

Over de familienaam Van de Ven


De publicatie Stamboom Voet-Evers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Wim Voet, "Stamboom Voet-Evers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-voet-evers/I16472.php : benaderd 30 december 2025), "Arnoldus van de Ven (-1866)".