Stamboom Visser-Groot » Petrus Bosma (1875-1944)

Persoonlijke gegevens Petrus Bosma 

Bronnen 1, 2

Gezin van Petrus Bosma

Hij is getrouwd met Everarda Fennis.

Zij zijn getrouwd op 6 juni 1900 te Hilversum, North Holland, Netherlands, hij was toen 25 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Anna Theodora Bosma  1902-1902

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Petrus Bosma?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Petrus Bosma

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Petrus Bosma


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • Er was 3 mm neerslag. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-noord-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 100%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 augustus 1874 tot 3 november 1877 was er in Nederland het kabinet Heemskerk - Van Lijnden van Sandenburg met als eerste ministers Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief) en Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (AR).
  • In het jaar 1875: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 30 april » Inwijding van Begraafplaats Sint Barbara in Utrecht.
    • 20 mei » De Meterconventie wordt getekend.
    • 25 augustus » Als eerste zwemt Matthew Webb Het Kanaal over.
    • 8 september » Oprichting van het Gezelschap van het Goddelijk Woord door de Duitse priester Arnold Janssen.
    • 23 september » William Bonney ("Billy the Kid") wordt voor de eerste keer gearresteerd.
    • 13 oktober » In Deventer wordt de sportclub Utile Dulci opgericht, tegenwoordig de oudste nog bestaande veldsportvereniging van Nederland.
  • De temperatuur op 6 juni 1900 lag rond de 14,4 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 87%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1900: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 22 februari » Hawaï wordt officieel een territorium van de Verenigde Staten.
    • 27 februari » De Britse Labour Party wordt opgericht
    • 8 september » De Galvestonorkaan eist 6000 tot 12.000 levens in Texas.
    • 19 september » Butch Cassidy en de Sundance Kid plegen hun eerste overval.
    • 15 november » Voetbalclub Eendracht ziet het levenslicht.
    • 16 december » Oprichting van de Duitse voetbalclub Alemannia Aachen.
  • De temperatuur op 13 mei 1944 lag tussen 8,9 °C en 25,1 °C en was gemiddeld 17,1 °C. Er was 10,1 uur zonneschijn (65%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1944: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,1 miljoen inwoners.
    • 22 januari » De geallieerden beginnen Operatie Shingle met een aanval op de plaats Anzio in Italië.
    • 17 september » Britse grondtroepen steken bij Lommel de grens over en paratroepen landen bij Eindhoven, Son, Nijmegen en Arnhem, als onderdeel van Operatie Market Garden.
    • 25 september » De bevrijding van Helmond tijdens de Tweede Wereldoorlog.
    • 28 september » Duitse troepen verslaan de Britse parachutisten in de Slag om Arnhem.
    • 12 november » Britse bommenwerpers brengen in de Tromsøfjord de Tirpitz tot zinken
    • 17 december » Task Force 38 komt terecht in een tropische storm (Typhoon Cobra). Er vallen meer dan 790 slachtoffers, naast schade aan de schepen gaan ook 3 torpedojagers en meer dan 140 toestellen verloren.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Bosma

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Bosma.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Bosma.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Bosma (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Margriet E- Visser-Groot, "Stamboom Visser-Groot", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-visser-groot/I167.php : benaderd 22 oktober 2026), "Petrus Bosma (1875-1944)".