Stamboom Versloot » Johanna Catharina Okhuijzen (1860-1937)

Persoonlijke gegevens Johanna Catharina Okhuijzen 


Gezin van Johanna Catharina Okhuijzen

Zij is getrouwd met Hugo Versloot.


Divorce

Zij zijn getrouwd op 23 oktober 1884 te Utrecht, Nederland, zij was toen 24 jaar oud.

Gescheiden

Kind(eren):


Het echtpaar is gescheiden 30 mei 1913 te Amsterdam, Noord-Holland, Netherlands.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna Catharina Okhuijzen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johanna Catharina Okhuijzen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna Catharina Okhuijzen

Johanna Catharina Okhuijzen
1860-1937

1884

Hugo Versloot
1860-1918


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 23 oktober 1884 lag rond de 8,7 °C. De winddruk was 2 kgf/m2 en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 78%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1884: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 4 januari » Oprichting van de Fabian Society.
    • 13 maart » Begin van het Beleg van Khartoum.
    • 1 mei » Er breekt in de Verenigde Staten een staking uit die uiteindelijk het instellen van een acht-urige werkdag zal betekenen. Deze dag zal de geschiedenis ingaan als de Dag van de Arbeid en is in vele landen een erkende feestdag. Uitzonderingen zijn Canada, Nederland, en ironisch genoeg ook de Verenigde Staten.
    • 13 mei » De American Institute of Electrical Engineers (AIEE), voorloper van de IEEE wordt opgericht.
    • 31 augustus » In Gent verschijnt het eerste socialistische dagblad van België, de Vooruit.
    • 1 oktober » Oprichting van de Deense krant Politiken in Kopenhagen.
  • De temperatuur op 3 maart 1937 lag tussen -1,3 °C en 8,7 °C en was gemiddeld 2,9 °C. Er was 9,2 uur zonneschijn (84%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1937: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,6 miljoen inwoners.
    • 18 maart » Een ontploffing in een schoolgebouw in New London veroorzaakt een instorting en meer dan 450 doden.
    • 18 maart » Oprichting van de Azerbeidzjaanse voetbalclub Neftçi Bakoe.
    • 26 april » Het Spaanse stadje Guernica wordt door Duitse bombardementen vrijwel van de kaart geveegd.
    • 14 juli » Oprichting Hockeyclub 's-Hertogenbosch.
    • 21 september » J.R.R. Tolkien publiceert De Hobbit.
    • 9 december » De Slag om Nanking begint.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Okhuijzen


De publicatie Stamboom Versloot is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
H. Versloot, "Stamboom Versloot", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-versloot/I398.php : benaderd 11 oktober 2026), "Johanna Catharina Okhuijzen (1860-1937)".