Stamboom Verloop » Elisabeth (Liesbeth) VERLOOP (1917-2013)

Persoonlijke gegevens Elisabeth (Liesbeth) VERLOOP 


Gezin van Elisabeth (Liesbeth) VERLOOP

Zij is getrouwd met Johannes Anton Leopold (Joop) BEAUJON.

Zij zijn getrouwd op 16 augustus 1945 te Utrecht, zij was toen 28 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)
  4. (Niet openbaar)
  5. (Niet openbaar)


Notities over Elisabeth (Liesbeth) VERLOOP


Zij was celliste.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Elisabeth (Liesbeth) VERLOOP?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Elisabeth (Liesbeth) VERLOOP

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Elisabeth (Liesbeth) VERLOOP


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 11 juli 1917 lag tussen 9,5 °C en 19,3 °C en was gemiddeld 14,7 °C. Er was 1,6 uur zonneschijn (10%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1917: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,5 miljoen inwoners.
      • 8 maart » De februarirevolutie begint in Petrograd (Sint-Petersburg), Rusland (23 februari op de juliaanse kalender).
      • 13 mei » Drie kinderen zeggen de Heilige Maagd Maria (Onze-Lieve-Vrouw van Fátima) gezien te hebben boven een boom in Cova da Irianear nabij Fatima in Portugal.
      • 7 juni » Nieuw-Zeelandse troepen vallen de beruchte "Messines Ridge" bij de Belgische plaats Wijtschate aan; de aanval duurt tot de 17de.
      • 15 oktober » In Vincennes vlak buiten Parijs wordt Mata Hari door een vuurpeloton geëxecuteerd, op grond van spionage voor Duitsland.
      • 6 december » Bij de grootste niet-nucleaire explosie in de geschiedenis komen in Halifax meer dan 1900 mensen om.
      • 15 december » Wapenstilstand aan het oostfront, de onderhandelingen lopen uit op de Vrede van Brest-Litovsk.
    • De temperatuur op 16 augustus 1945 lag tussen 11,5 °C en 18,9 °C en was gemiddeld 15,2 °C. Er was 0,8 mm neerslag gedurende 0,2 uur. Er was 6,6 uur zonneschijn (45%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • Van 23 februari 1945 tot 24 juni 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy III met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
    • In het jaar 1945: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,2 miljoen inwoners.
      • 30 januari » In de Oostzee wordt het schip de Wilhelm Gustloff getorpedeerd. Van de naar schatting vijf- tot zevenduizend opvarenden aan boord overleven slechts 1239 personen de ramp. De ondergang van de Wilhelm Gustloff is de grootste scheepsramp uit de geschiedenis.
      • 7 april » Het Japanse marineschip de Yamato zinkt in een strijd tegen de US Navy.
      • 17 april » De Wieringermeer wordt door de Duitsers onder water gezet.
      • 2 september » De Democratische Republiek van Vietnam verklaart zich onafhankelijk van Unie van Indochina.
      • 13 november » Soekarno wordt gekozen tot president van de republiek Indonesië.
      • 29 november » De volksrepubliek Joegoslavië wordt uitgeroepen.
    • De temperatuur op 23 februari 2013 lag tussen -4,6 °C en 0,7 °C en was gemiddeld -1,5 °C. Er was 0,1 mm neerslag gedurende 1,0 uur. Er was 0,2 uur zonneschijn (2%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 5 november 2012 tot donderdag 26 oktober 2017 was er in Nederland het kabinet Rutte II met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
    • In het jaar 2013: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,8 miljoen inwoners.
      • 13 mei » Voetballer Mbaye Leye van Zulte Waregem wordt verkozen tot beste speler van Afrikaanse afkomst in de Belgische Jupiler Pro League en wint de Ebbenhouten Schoen.
      • 25 mei » Het vrouwenteam van FC Twente is als eerste ploeg kampioen geworden van de BeNe League door een thuisoverwinning van 3-1 op Standard Luik.
      • 26 mei » Go Ahead Eagles promoveert na een afwezigheid van zeventien jaar naar de Eredivisie.
      • 21 juni » Het Grand Stade Lille Métropole, de thuishaven van Lille OSC, wordt vernoemd naar de socialistische politicus Pierre Mauroy en heet voortaan Stade Pierre-Mauroy.
      • 28 juli » Tientallen mensen komen om als een autobus 30 meter naar beneden stort van een viaduct nabij de Zuid-Italiaanse stad Avellino.
      • 27 december » Bij een bomaanslag in de Libanese hoofdstad Beiroet raken zeker 71 mensen gewond en worden zes mensen gedood, waaronder oud-minister en voormalig ambassadeur Mohammed Shattah.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam VERLOOP

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam VERLOOP.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over VERLOOP.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam VERLOOP (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Verloop is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Arie Verloop, "Stamboom Verloop", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-verloop/I7922.php : benaderd 11 oktober 2026), "Elisabeth (Liesbeth) VERLOOP (1917-2013)".