Stamboom Verloop » Jacob (Jaap) VERLOOP (1915-1999)

Persoonlijke gegevens Jacob (Jaap) VERLOOP 


Gezin van Jacob (Jaap) VERLOOP

Hij is getrouwd met Petronella Hendrika (Nel) BUURMAN.

Zij zijn getrouwd op 30 oktober 1976 te Lisse, hij was toen 61 jaar oud.


Notities over Jacob (Jaap) VERLOOP


Hij was theoloog en secretaris van de Gereformeerde Bond. Hij werd in Noordwijk bekend als oprichter van de zgn. ìbokkumkerkî en zijn bijnaam was ìde Blikken Domineeî. Geen kinderen?

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jacob (Jaap) VERLOOP?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jacob (Jaap) VERLOOP

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jacob (Jaap) VERLOOP

Jacob VERLOOP
1852-1939
Neeltje GROEN
1845-1909

Jacob (Jaap) VERLOOP
1915-1999

1976

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 23 augustus 1915 lag tussen 6,4 °C en 19,2 °C en was gemiddeld 13,2 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 4,3 uur zonneschijn (30%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1915: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,3 miljoen inwoners.
      • 27 januari » De Verenigde Staten bezetten Haïti.
      • 16 februari » De Fransen beginnen in Champagne een winteroffensief tegen de Duitse troepen; een maand later wordt het zonder enig resultaat afgeblazen.
      • 14 maart » Eugene Martin, Frans autocoureur († 2006)
      • 14 april » De Duitsers torpederen het Nederlandse stoomschip Katwijk.
      • 24 april » De Armeense Genocide begint.
      • 25 april » Eerste Wereldoorlog: De Slag om Gallipoli begint.
    • De temperatuur op 30 oktober 1976 lag tussen 3,2 °C en 8,2 °C en was gemiddeld 6,1 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van vrijdag 11 mei 1973 tot maandag 19 december 1977 was er in Nederland het kabinet Den Uyl met als eerste minister Drs. J.M. den Uyl (PvdA).
    • In het jaar 1976: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 13,7 miljoen inwoners.
      • 2 januari » Een zware storm trekt over Europa en veroorzaakt veel schade. In Nederland en België vallen elk twee doden.
      • 4 januari » De eerste aflevering van Sesamstraat wordt uitgezonden.
      • 14 februari » Een aardbeving in Guatemala eist 23.000 levens.
      • 24 maart » Militaire putsch in Argentinië, president Isabel Perón wordt aan de kant gezet, de macht wordt overgenomen door een militaire junta onder leiding van Jorge Videla.
      • 22 juni » Het Canadese Lagerhuis schaft de doodstraf af.
      • 21 juli » De Britse ambassadeur in Dublin, Christopher Ewart-Biggs, wordt vermoord door de IRA.
    • De temperatuur op 5 april 1999 lag tussen 7,0 °C en 15,0 °C en was gemiddeld 12,1 °C. Er was 1,1 mm neerslag gedurende 1,2 uur. Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 3 augustus 1998 tot maandag 22 juli 2002 was er in Nederland het kabinet Kok II met als eerste minister W. Kok (PvdA).
    • In het jaar 1999: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 15,8 miljoen inwoners.
      • 15 januari » Servische ordetroepen vermoorden 45 burgers, onder wie twee vrouwen en een kind van twaalf jaar, in het Kosovaarse dorp Račak.
      • 15 februari » In Nairobi wordt PKK-leider Abdullah Öcalan gearresteerd.
      • 4 augustus » Het Mexicaans voetbalelftal wint de vierde editie van de Confederations Cup door Brazilië in de finale met 4-3 te verslaan.
      • 4 oktober » Het debuutalbum Showbiz van de Britse rockband Muse komt uit.
      • 3 november » Oprichting van de Noorse voetbalclub Notodden FK uit de gelijknamige gemeente Notodden.
      • 4 december » In Londen wordt Miss India, Yukta Mookhey (20), gekroond tot Miss World.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1912 » Ed Benedict, Amerikaans tekenfilmtekenaar (o.a. The Flintstones en Yogi Bear) († 2006)
    • 1912 » Gene Kelly, Amerikaans acteur, danser, zanger, filmregisseur en producer († 1996)
    • 1912 » Mildred Wolfe, Amerikaans schilder († 2009)
    • 1916 » Myra Ward, Nederlands actrice († 1990)
    • 1917 » André Waterkeyn, Belgisch ingenieur en ontwerper († 2005)
    • 1918 » Guus Hermus, Nederlands acteur († 2001)

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam VERLOOP

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam VERLOOP.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over VERLOOP.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam VERLOOP (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Verloop is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Arie Verloop, "Stamboom Verloop", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-verloop/I6102.php : benaderd 8 februari 2026), "Jacob (Jaap) VERLOOP (1915-1999)".